9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

«Артемсіль» збільшила чистий прибуток в чотири рази

ДП «Артемсіль», за результатами першого півріччя 2017 отримало 73,3 млн гривень чистого прибутку, що майже в 4 рази більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УНН.

Збільшення прибутку відбулося завдяки збільшенню обсягів виробництва солі і зниженню собівартості за рахунок впровадження програми оптимізації витрат.

Нам вдалося значно збільшити частку експорту продукції. Так за 6 місяців цього року європейським споживачам відвантажено майже 400 тис. тонн солі, в п’ять разів більше, ніж в минулому році. Істотно зріс експорт в Угорщину, Польщу, Румунію, Словаччину. Збільшилися відвантаження і на внутрішній ринок, ― зазначила керівник підприємства Вікторія Луценко.

ДП “Артемсіль” добровільно проводить відкриті торги через площадку системи Prozorro. Завдяки позитивним фінансово-економічними показниками за останній період і економії витрат у підприємства з’явилася можливість поліпшити добробут працівників. Так, з 1 серпня 2017 тарифні ставки і посадові оклади всіх працівників ДП «Артемсіль» збільшено на 20%.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають