9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

EFI Group перенесла виробництво упаковки у Самбір з Дніпропетровщини

Інвестиційний холдинг EFI Group бізнесмена Ігоря Ліскі релокував виробництво картонної упаковки “Сем Екопак” зі смт Томаківка на Дніпровщині до Самбору Львівської області та ввів в експлуатацію основну лінію з випуску харчових продуктів.

Передає Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“Перенесення виробництва стало для команди великим випробуванням, адже підприємство було розташовано досить близько до лінії фронту. Ми рятували людей, їхні робочі місця та бізнес, який дає країні не лише податки, а й інноваційні продукти. Держава підтримала нас із релокацією, і тут наша співпраця виявилося дуже ефективною”, – повідомили у пресслужбі EFI Group.

Зазначимо, наприкінці 2020 року EFI Group придбала нерухоме майно колишнього хлібокомбінату в Самборі для створення ще одного виробництва упаковки з пульперкартону – екологічно чистої заміни пластикової упаковки з новою продуктовою лінійкою потужністю 150 млн шт. на рік.

“Зараз у Самборі основна лінія введена в експлуатацію, друга – у процесі запуску. Ми розглядаємо питання запуску третьої лінії та шукаємо шляхів фінансування запуску та нарощування виробничих потужностей”, – зазначають у пресслужбі.

Вона уточнила, що, попри тримісячний процес релокації та складний період переорієнтації, підприємства виробництво продукції у 2022 році скоротилося лише на 5% порівняно з 2021 роком, коли було випущено 180 млн шт. різної упаковки.

“Це вдалося шляхом підвищення годинної продуктивності та оптимізації асортименту продукції. У четвертому кварталі нам вдалося вивести виробництво в прибуток”, – повідомила компанія.

При цьому 90% продукції постачається на експорт до країн ЄС.

blank
Фото: пресслужба Екопак

У компанії також зазначають, що після релокації було не лише збережено робочі місця, а й створено нові.

“У нас багато масштабних планів щодо розширення ринків збуту, і ми маємо реальні переваги порівняно зі світовими виробниками, зокрема унікальні розробки упаковки, швидкість виготовлення. Ми чи не єдина українська компанія, що стоїть в авангарді створення упаковки з пульперкартону для яблук, ягід та інших овочів та фруктів”, – зазначають у компанії.

У пресслужбі додали, що налагодити виробництво вдалося досить швидко з урахуванням того, що “Сем Екопак” виготовляє не лише упаковку, а й виробничі машини та лінії для виготовлення продуктів із пульперкартону.

“Це дозволило нам швидко змінити конфігурацію обладнання, перейти на нові види упаковки, тому що не потрібно було очікувати додаткового обладнання з-за кордону. І тому ми оперативно переорієнтували виробництво на європейський ринок пульперкартону. Треба було значно розширити асортимент, ввести елементи системи промисловості, але релокація дозволила стати ближчою до споживача”, – зазначили у пресслужбі EFI Group.

blank
Фото: пресслужба Екопак

У пресслужбі зазначають, що інноваційні розробки упаковки для харчових продуктів та спеціальне обладнання для її виробництва мають попит.

“Розуміючи попит на нашу продукцію у світі, ми проєктуємо експансію на нові ринки. Розглядаємо також будівництво нового виробництва в Європі”, – зазначили у пресслужбі, не конкретизуючи цих планів.

У пресслужбі додали, що компанія, безумовно, зіткнулася з проблемою платоспроможності та зниження попиту на певний перелік продуктів. “Але наші клієнти гідно вийшли із ситуації із простроченими заборгованостями. Відкритих питань із цього приводу у нас немає”, – констатували на підприємстві.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають