9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Ефективний сервіс пошуку продавців і покупців зернових культур

Українську економіку неможливо уявити без потужного аграрного сектору. В залежності від кількості зібраного врожаю можна визначити вартість харчових продуктів і споживчого кошику. Тим не менш, встановити ціну на різні зернові культури раз і назавжди неможливо, адже на них впливає ціла низка різноманітних чинників. Тому питання, як найвигідніше продати або купити зерно, залишається актуальним з року в рік. 

61fcfaafa128b.pngПростий і дієвий сервіс для пошуку продавців і покупців зернових культур в Україні

На теренах українського аграрного онлайн простору з’явилася нова зручна платформа Agro.Forum, за допомогою якої фермери можуть швидко та зручно знаходити найвигідніші ринкові пропозиції. Більше того, користувачі цього сервісу можуть проводити моніторинг ринку, щоб будувати довгострокові плани. Часом фермерам, які вирощують кілька різних видів культур, складно визначити, які культури вигідно продавати одразу після збору врожаю, а які краще залишити на зберігання в зерносховищах до весни. Agro.Forum допоможе легко та швидко владнати такі питання з найбільшою вигодою для всіх сторін угоди.

Як користуватися Agro.Forum для підвищення прибутків:

  • Брати участь у аукціоні та продавати зерно за найвищими цінами на ринку;
  • Співпрацювати лише з надійними та перевіреними покупцями та продавцями зерна, адже всі користувачі реєструються на платформі за допомогою ЕЦП. Тож завжди можна перевірити користувача за всіма доступними базами, щоб прийняти рішення відносно ймовірної співпраці;
  • Продавати зерно в найкращий час і за найвищою ціною, користуючись наданою інформацією стосовно ціноутворення;
  • Оформлювати заявку щодо продажу чи купівлі в кілька кліків.
61fcfaca09290.png

Чим Agro.Forum відрізняється від інших сервісів?

Основна характеристика, яка відрізняє Agro.Forum від інших сервісів України, – це швидкий та ефективний підбір постачальників зернових, а також доступ до широкого ринку збуту. Всі договори укладаються на платформі без участі посередників, що дозволяє уникнути зайвої бюрократії, продацям продавати зерно за найвищу ціну та залишатися конкурентоспроможними, а покупцям купувати за найвигіднішу ціну. 

У платформи Agro.Forum зручний та простий у використанні інтерфейс, що дозволяє легко та швидко оформити заявку на з продажу або купівлі різних видів зернових: пшениці, ячменю, кукурудзи. Сайт Agro.Forum легкий у застосування та дозволяє користувачам відстежувати вже існуючі пропозиції, які створили інші клієнти сервісу. А також на платформі можна оцінити останні завершені договори. Завдяки опції індексації цін можна легко визначити, як встановити вигідну ціну на продукцію. 

Користуватися платформою Agro.Forum можна як у форматі веб-сайту, так і в форматі застосунку для iOS та Android. Для того, щоб користувачі не пропустили появу найвигіднішої пропозиції за їхніми заявками, доступна опція оповіщення. 

Останні новини:

Зараз читають