9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Дизайн квартири та реалізація інтер’єрів

Дизайн квартири є природною частиною архітектури, і його головна місія полягає в тому, щоб надати вашому будинку характеру і краси в ідеальній гармонії з практичним та функціональним використанням житлового простору. Тому компанія Кваша Дизайн дає можливість замовити дизайн інтер’єру, який буде неповторним, гармонійним та точно відповідним вашим уявленням.

Жодний нетиповий простір, маленькі чи величезні простори не є для нас перешкодою. Ми вважаємо, що таким чином ми можемо створити повністю функціональний проєкт відповідно до особливостей житла. Ви можете ознайомитись з результатами нашої роботи на сайті https://design-proekt.com.ua/.

Розробка документації

Важливою є навіть найменша деталь, з якої складається інтер’єр. Ми з’єднуємо елементи в єдине ціле, надаємо їм сенсу і робимо ваш будинок чи робоче місце естетично приємним та функціональним місцем. В основі кожної реалізації лежить почуття естетики.

Підготовлена ​​документація містить всю інформацію та дані, необхідні для реалізації інтер’єру.

Ви знайдете у проєкті:

  • Список усіх вибраних елементів з їх властивостями, кількістю та інформацією про виробника/постачальника.
  • Креслення вибраного обладнання з відповідними описами та розмірами, від дивана до виготовлених на замовлення елементів та килимів.
  • Конкретні світильники з розташуванням та рекомендацією перевіреного постачальника, який підкреслить нашу пропозицію.
  • Креслення електроустановок з кожним вимикачем, розеткою, світлодіодною стрічкою, побутовою технікою, зовнішніми жалюзями або фіранками.
  • Підібрану сантехніку у ванній кімнаті з облицюванням плиткою на окремих ракурсах.
  • Підлоги, в яких вказуємо їх розміщення, а також розрахунок необхідної довжини лаг.
  • При необхідності розробляються рішення для гіпсокартонних конструкцій.

В рамках електромонтажу ми розглядаємо нові можливості, а також думаємо, наприклад, про необхідність розетки підлоги біля дивана або висувних ящиків в кухонному гарнітурі. Ми підберемо для вас кожну плитку, декор та матеріал, необхідні для реалізації інтер’єру, і намалюємо все у докладних рельєфних видах з відповідними описами та розмірами.

Наші переваги

Кожен дизайн інтер’єру є унікальним. Він показує смак клієнта й функціонально використовує кожен сантиметр інтер’єру. Наша мета полягає в тому, щоб дивлячись на свою нову квартиру, ви могли сказати, що у співпраці з нами ви познайомилися з якісним та сучасним дизайном інтер’єру.

Ми думаємо про життя, яке відбуватиметься в даному просторі. Щоб вам було куди покласти ключі, коли ви повернетеся додому, або щоб на кухні було достатньо місця для побутової техніки, адаптованої до конкретних потреб. Ми створюємо практичні рішення для комор, необхідного освітлення, витончено закриваємо непотрібні видимі елементи. Все це є невід’ємною частиною нашої роботи, яка втілює пристрасть до дизайну, мети та краси.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають