9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Дюссельдорф передав Чернівцям комунальну техніку та навчальне обладнання

Нещодавно Чернівецькій громаді вчергове передали гуманітарну допомогу від німецького міста-побратима Дюссельдорфа.

Про це повідомляє Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування, передає Промисловий Портал з посиланням на 0372.ua.

У 2022 році одним із найважливіших здобутків для Чернівців стали нові міста-побратими, які підтримували Буковину у складний воєнний час.

Чернівці отримали від німецьких партнерів комбіновані ігрові майданчики, шкільні меблі для облаштування 3 класів (стільці, столи, смарт-дошка) та планшети. Ці речі забезпечать якісні комунальні та муніципальні послуги для жителів Чернівців та внутрішньо переміщених осіб.

blank

Цю допомогу місту надало Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (його постачальник послуг GIZ) для міст-побратимів німецьких муніципалітетів в Україні у співпраці з муніципалітетом міста Дюссельдорф.

Німецьке місто-побратим також подарувало Чернівцям автомобіль для КП «Чернівціводоканал». Наразі транспортний засіб вже передали підприємству. Це вже не перша комунальна техніка, яку подарувало Чернівцям місто-побратим. Раніше муніципалітет передав 6 транспортних засобів для КП «Чернівціводоканал», КП «Теплокомуненерго» та КП «Містосервіс».

«Зважаючи на нинішні виклики та збільшення кількості населення нашої громади, ми постійно ведемо переговори з нашими міжнародними партнерами. Зокрема у напрямку підсилення комунальної техніки, громадського транспорту та іншої важливої інфраструктури. Ми отримуємо зворотній зв’язок і маємо справді плідну співпрацю з колегами з нашого міста–побратима Дюссельдорфа. Дякуємо нашим надійним партнерам за допомогу. Цінуємо, що маємо такі дружні відносини з громадою Дюссельдорфа», – зауважив директор Департаменту соціально-економічного розвитку та стратегічного планування Чернівецької міської ради Сергій Бостан

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають