9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Дипломи гравертон: особливості та переваги

Подарункова продукція представлена сьогодні у широкому різноманітті: медалі, кубки, дипломи та інше, в залежності від різновиду заходу, його тематики та інших складових. Дипломи гравертон – це різновид ексклюзивної продукції, суть якої полягає у нанесенні тексту та зображень високої якості на металевих листах. Особливість технології обробки металу та нанесення даних дозволяє отримати естетичний та унікальний продукт, який зможе підкреслити статусність заходу та його організаторів, а також ефектно відзначити людину, для якої він призначається.

Особливості та переваги дипломів гравертон

Технологія гравертон (сублімаційний друк) – це особливий різновид нанесення тексту та зображень на метал зі спеціальним поліестерним покриттям. Дипломи на металі мають суттєві переваги в порівнянні з іншою продукцією:

·               висока якість фотографій. Повнокольоровий друк на металі дозволяє отримати високоякісну картинку, що не доступно для інших видів обробки;

·               довготривалість. Сублімаційна картинка проникає в структуру металу, а тому стійка до стирання та вигорання;

·               доступна ціна. Технологія не потребує значних витрат, тому навіть виготовлення одного примірника здійснюється за помірною ціною

Дипломи для нагороди, виготовлені на металі – це оригінальний та естетичний вид подарунка, який може імітувати дорогоцінні метали за рахунок використання відповідного металу в якості основи та покриття, що забезпечує зовнішній вигляд та довговічність продукції.

Крім цього, популярністю користуються дипломи на дерев’яній підкладці, для якої доступно декілька технологій нанесення. Вироби можна брендувати за допомогою технологій УФ-друку, тамподруку, гравірування.

Зображення наноситься безпосередньо на оброблювану поверхню або спеціальну плівку, якою покриваються плакетки, та яка імітує дерево різних порід, а також інші матеріали, в тому числі шкіру і різноманітні принти. Поверхня може мати глянсовий або матовий вигляд.

За допомогою дипломів гравертон можна ефектно відзначити подію різного спрямування та статусу як особистого, так і ділового життя. Кожен виріб може бути стилізовано рамкою та застосунку для настінного або настільного застосування.

Яка вартість виготовлення?

Питання ціни замовлення подарункової продукції не менш важливе. Вартість формується з врахуванням об’єму замовлення, технології виготовлення, індивідуальних нюансів. Крім цього, варто додати вартість доставки з врахуванням об’єму усієї продукції.

Перед тим як зробити замовлення, всі деталі краще з’ясувати заздалегідь, що дасть змогу уникнути непорозумінь та отримати всю необхідну інформацію.

Де замовити подарункову продукцію?

Замовити необхідний варіант подарунка можна, ознайомившись з переліком послуг компанії «CraftPrize». Ми можемо виготовити необхідну кількість продукції в самий короткий термін, в тому числі великий або дрібний опт. У нас ви отримаєте нагородну продукцію VIP класу, яка задовольнить усі ваші потреби, справить враження на відвідувачів заходу та може слугувати ефективним рекламним носієм. Грамоти, дипломи та сертифікати на металі можуть виготовлятися на замовлення по індивідуальному ескізу, або по шаблонам, які є у нас в наявності. Наші спеціалісти допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант подарунка у відповідності до потреб клієнта, виду заходу та інших параметрів.

- Advertisement -

Ми розрахуємо ціну в залежності від індивідуальних характеристик замовлення, тиражу продукції та інших складових. Будь-який об’єм товару можна відправити поштою, що являється найбільш зручним варіантом.

Останні новини:

Зараз читають