9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

ДСНС продемонструвала новітні зразки вже закупленої техніки

Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в рамках виставки, яка проходила у Києві з 13 по 17 жовтня цього року на Михайлівській площі, продемонстрували відвідувачам новітні зразки техніки, що були закуплені держслужбою в останні роки.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Одним зі зразків такої сучасної техніки, представленої в експозиції ДСНС, була нова пожежна машина АЦ-8-50 (TGS26.360)-530MN, розроблена й створена спеціалістами ТОВ “Промислова Компанія “Пожмашина” (входить до складу ГС “Ліга оборонних підприємств України”).

blank
Нова пожежна машина АЦ-8-50 (TGS26.360)-530MN. Фото: Пожмашина

Як керівник відділу маркетингу компанії “ПК “Пожмашина” Дмитро Сорочан, подібних машин ДСНС вже придбала майже 100 одиниць

Продемонстрована версія моделі, місткістю 8 тонн води та 800 літрів піноутворювача, базується на шасі MAN TGS26.360 6х6.

“Цього року ми виготовляємо під замовлення ДСНС нові машини на п’ять тонн води у кількості 67 одиниць (мова йде про модель АЦ-5-50-535)”, – розповів представник “ПК “Пожмашина”.

“Також цього року, ми вперше за десятиріччя поставили в Збройні сили України 25 пожежних автомобілів місткістю 12 тонн води та 1,2 тонни піноутворювача. Це був дуже великий та значущій для нас контракт. Ми сподіваємося, що вони продовжать свій шлях в оновленні пожежної техніки у своїх підрозділах”, – наголосив Дмитро Сорочан.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають