9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

ДСНС оголосила тендер на закупівлю 67 автоцистерн за майже 500 мільйонів гривень

Державна служба України з надзвичайних ситуацій оголосила тендер на закупівлю 67 пожежних автоцистерн очікуваної загальною вартістю 495,97 мільйона ​​гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Згідно з інформацією на порталі ProZorro, кінцевий термін подачі заявок – 24 травня, а аукціон намічений на 29 червня цього року.

За умовами тендеру, пожежні автомобілі для пожежогасіння і проведення рятувальних робіт, виготовлені не раніше 2021 року, повинні бути поставлені до 24 грудня поточного року. Гарантійний термін експлуатації – не менше 24 місяців, а цистерни для води та баку для домішок – не менше п’яти років.

За інформацією в ProZorro, аналогічний тендер – на 67 пожежних автоцистерн очікуваною вартістю 495,97 млн ​​грн ДСНС оголосило 15 березня поточного року, і в цей час на участь в аукціоні, який запланований на 26 травня, подано дві заявки та очікується рішення тендерної комісії про їх допуск до торгів.

Обидві компанії – ТОВ “АВ Індастріал Груп” і ТОВ “Валідус спецавто” – пропонують автоцистерни на шасі МАЗ-5309.

ДСНС, зокрема, в червні 2020 року підсумками тендеру уклала угоду на закупівлю 74 пожежних автоцистерн у компанії “Егрітек” (виробництва ПК “Пожмашина” на шасі МАЗ) за 590,196 млн грн (при очікуваній вартості 592 млн грн).

Нагадаємо, що Україна рішенням Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі у відповідь на дискримінаційні дії щодо українських автомобілебудівників з початку травня ввела 35% спеціального мита на імпорт автобусів, вантажних і спецавтомобілів з Білорусі. Під дію мита потрапляють автобуси (транспортні засоби для перевезення 10 осіб і більше), вантажівки з дизельними двигунами та масою 5-20 тонн і понад 20 тонн (виняток зробили для автомобільних шасі).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають