9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Додатки для виклику таксі: у чому їх плюси

В обласних центрах України та у великих райцентрах працюють служби GPS-таксі. Як правило, всі вони інтегруються з мобільними додатками, значно спрощують роботу диспетчерів та водіїв. Також позитивні зміни відчувають і самі пасажири, тому що викликати машину можна всюди, де є покриття Wi-fi або 3G.

Функціонал мобільних додатків таксі

Перш за все розповімо про ті функції, які доступні простим користувачам. По-перше, додатки ці абсолютно безкоштовні і завантажити їх можна на Google Play або AppStore. По-друге, у Вас з’являється маса можливостей для економії як часу, так і власних грошей. Вам не потрібно дзвонити для замовлення, достатньо зайти в додаток та за два кліки замовити таксі. Ви завжди можете обрати та змінити ціну яку ви згодні заплатити за поїздку. Розглянемо на прикладі додатка Shark Taxi https://shark-taxi.ua – це дешеве таксі яке працює в 38 містах України, яке в останні роки стало дуже популярним.

  • Користувач, навіть не знаючи адреси, може визначати своє місце розташування і викликати автомобіль; після поїздки можна оцінити водія і його транспорт по 5-бальній шкалі;
  • вартість поїздки розраховується автоматично і моментально, тобто таксисту навряд чи вдасться Вас обдурити;
  • послуга Кур’єр, купівля необхідних вам товарів, і перевезення їх за вказаною адресою може додати вам вільний час для більш важливих справ.
  • Можна викликати евакуатор, спеціальний транспортний засіб, призначений для завантаження, розвантаження і перевезення автомобілів.

Також серед переваг можно зазначити:

Чому я використовую додатки, а не міське таксі.

  1. Це безпечно. Кожен водій, підключений до системи, має рейтинги. Якщо він погано водить або грубий з пасажирами, то його можуть виключити.
  2. Є можливість оплачувати карткою замість готівки. Іноді так виходить, що у вас немає грошей на руках, тому ця опція дуже важлива.
  3. Це більш комфортно. Машини в таких сервісах не старше 10 років. А також можна зробити апгрейд своєї поїздки, якщо викликати представницький клас машини.

У Вашому особистому кабінеті буде зберігатися історія поїздок, відповідно, Ви зможете своєчасно користуватися своїм правом на безкоштовні поїздки і знижки. Ну, а зайняті і поспішають люди оцінять швидкість реакції водіїв – протягом декількох хвилин після подачі заявки до Вас під’їде машина. Причому дізнатися Ви її завжди зможете, через те, що в текстовому повідомленні будуть вказані її марка і колір.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають