9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

До Запоріжжя поставили перший зчленований тролейбус з 9 замовлених (фото)

11 листопада 2019 року, в Запоріжжя прибув перший зчленований тролейбус європейського виробництва. Це двосекційний тролейбус «Van Hool AG 300T» з нідерландського міста Арнем.

Про це на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

«Сьогодні в Запоріжжя прибув перший європейський тролейбус. До кінця року повинні отримати всі дев’ять.

Ці тролейбуси розраховані на перевезення 120 пасажирів. Люди зможуть їздити в комфортних умовах, адже в салоні є системи опалення та кондиціонування.

В цьому році ми приділяємо найбільше уваги саме оновленню тролейбусного парку міста, адже цей транспорт є екологічним. На маршрутах уже працюють тролейбуси з автономним ходом», – написав мер Запоріжжя.

Відзначимо, що тролейбуси «Van Hool AG 300T», які придбало Запоріжжя, з низькою підлогою 18-метрові машини, вони забезпечені дизельним генератором, який забезпечує їм функцію автономного ходу. Тролейбуси випущені в 1993 – 1998 роках і експлуатувалися в місті Арнем до середини 2013 року.

Після простою протягом декількох років, вони були у квітні 2018 року продані та ввезені в Україну. Постачання тролейбусів «Van Hool AG 300T» в Запоріжжя здійснює компанія «Дуотранс» з Дніпра. Загальна вартість контракту – 18,468 млн. грн., Тобто один «старий» європейський тролейбус обійшовся Запоріжжю у 2,052 млн. грн.

Для порівняння — новий 18-метровий тролейбус українського виробництва коштує понад 10 млн. грн. Раніше планувалося, що «беушні» тролейбуси Запоріжжя почне отримувати в серпні, однак поставки затрималися. Згідно з підписаним договором, всі 9 тролейбусів «Дуотранс» повинен поставити в Запоріжжі до 18 грудня 2019 року.

Останні новини:

Зараз читають