9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

До України прийшла кліматична осінь з дощами, заморозками та навіть мокрим снігом

Після похолодання українців чекає теплий тиждень

З 20 вересня до України завітала кліматична осінь: середньоденна температура перетнула межу +15°С в бік зниження. На початку останньої декади по всій території пройдуть періодичні дощі відмінної інтенсивності, які мають припинитись до 25-26 вересня. З 21 вересня, як попереджає Погода Мета, домінуватиме прохолодна та волога погода. Температура навіть у південному регіоні понизиться до +11 °С. В Карпатах 22-23 числа прогнозують дощі з мокрим снігом, на ґрунті можливі заморозки. Прохолоди додаватиме поривчастий північно-східний вітер. Проте з 25 вересня прогнозуються зміни на краще. Погода потішить поверненням лагідних, теплих днів: настане справжня золота осінь.

Погода останньої декади вересня по регіонах

В Києві дощитиме аж до 25 вересня, середня температура очікується в межах +11°С. В неділю 26 числа потеплішає до +17°С, надалі денна температура коливатиметься близько +15°С.

На Харківщині похмура та волога погода протримається до 27 вересня. Лише останні з дні місяця потішать переважно сонячною та відносно теплою погодою з температурою до +18°С.

В Дніпрі дощі припиняться 24 вересня, а в неділю 26 числа повернеться тепло до +21°С. Проте вже через 2 дні покажчики знизяться до +15°С.

В Одесі дощова погода протримається до 24 числа, надалі прийде «бабине літо» з температурою від +18°С до +21°С.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають