9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

До України на випробування прибув потяг Stadler Flirt (фото)

У суботу, 14 серпня, до Києва для випробувань був доставлений п’ятивагонний електропоїзд Stadler Flirt ЕПм (електропоїзд міжрегіональний).

Поїзд прибув з Білорусі, де був побудований на потужностях ЗАТ “Штадлер Мінськ”, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

За наявною інформацією, склад тестуватимуть на одному з приміських напрямків Києва. Очевидно, що це пов’язано з реалізацією анонсованого раніше проєкту City Express, оскільки в травні “Укрзалізниця” і швейцарська компанія підписали меморандум про взаєморозуміння і співпрацю. Тоді компанії домовилися разом розвивати пасажирські залізничні перевезення в Україні в рамках проєкту City Express та працювати над залученням фінансування.

У червні повідомлялося, що Stadler вибрав локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні й готовий надати для тестування 1-2 електропоїзди.

Максимальна швидкість електропоїзда ЕПм 160 км/год. У поїзді 262 місця для сидіння 1 та 2 класу, також передбачені місця для проїзду пасажирів з обмеженими фізичними можливостями.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають