9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

До України доставили нову партію САУ “KRAB”

Володимир Зеленський розповів, що Маріуш Блащак приїхав у Київ та привіз партію САУ польського виробництва “KRAB”.

Він розповів, що учора у Києві провів переговори з віцепрем’єр-міністром і міністром оборони Польщі Маріушем Блащаком. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

«А він привіз нам Краби – ті, які потужно нагодують нашого ворога вогнем», – зазначив Зеленський.

За його словами, ключовою темою переговорів була подальша оборонна співпраця.

«Але важливо не тільки те, про що ми говорили, а й те, як ми говорили. Абсолютно впевнено в українському майбутньому. В українському європейському майбутньому. Так само відбуваються і всі інші мої переговори. Це завжди відчувається», – підкреслив Глава держави.

blank
Фото: Наша Рада

Зазначимо, перші партії самохідних артилерійських установок “KRAB”, які Польща передала Україні, вже виконують бойові завдання на фронті.

На початку червня 2022 року, міністр оборони України Олексій Резніков, повідомив, що передані Польщею гусеничні самохідні гаубиці калібру 155-мм, вже готові до виконання бойових завдань на передовій.

blank
Командирська машина для САУ “KRAB” армії Польщі. Фото польських ЗМІ

Також Збройні Сили України отримали командирські машини до цих артилерійських систем.

Окрім цього, стало відомо, що Україна укладе угоду на придбання близько 60 одиниць 155-мм самохідних артилерійських установок.

blank
САУ KRAB польської компанії Huta Stalowa Wola. Фото виробника

Для виробництва польської національної САУ використовується ліцензійна башта від британської самохідної гаубиці AS90. Довжина ствола – 52 калібри.

За шасі обрано південнокорейську платформу від САУ “K9 Thunder”.

Ефективна дальність вогню становить 30 км, а максимальна – 40 км. Ці гаубиці можуть робити до шести пострілів за хвилину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають