9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

До кінця року уряд закупить 400 автомобілів швидкої допомоги

Міністерство охорони здоров’я має намір закупити 400 автомобілів екстреної медичної допомоги до кінця 2020 року й надалі замінити автопарк, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами міністра, на це уряд передбачив 922 мільйони гривень з додатково виділених Кабміном 1,26 млрд грн на екстрену медичну допомогу.

“19 червня 2020 року прийняте рішення уряду щодо підвищення тарифу, за яким розраховується виділення коштів на екстрену медичну допомогу. Ми його збільшили на 40% (…) За загальними розрахунками, згідно з рішенням уряду, сума коштів, яка виділяється, – 1,26 млрд грн додатково до кінця року. Це буде підвищення тарифів, починаючи з 1 липня і до кінця 2020 року”, – сказав міністр.

При цьому Степанов уточнив, що кошти підуть в першу чергу на підвищення зарплати та зміцнення матеріально-технічної бази.

“Окремо в цьому бюджеті передбачено 922 млн грн на закупівлю автомобілів екстреної медичної допомоги. Ми плануємо закупити близько 400 автомобілів, які розподілимо між областями. Якщо говорити про кількість автомобілів, які в загальному необхідно закупити, які старше 10 років або просто стоять на станціях, то така кількість становить 1,8 тисячі автомобілів. 400 ми хочемо закупити в цьому році, надалі розраховуємо протягом 2-3 років замінити автопарк”, – додав міністр.

Степанов зазначив, що крім цього кошти спрямують на навчально-тренувальні центри.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають