9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

До Франківська з Бучі переїхало підприємство з виробництва натуральної косметики (відео)

На Прикарпаття перебралося підприємство, що виробляє натуральну косметику. Продукція, як кажуть на виробництві, складає гідну конкуренцію дорогим іноземним брендам.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання “Галицький кореспондент“.

Киянка Ліза, яка три роки працювала на цьому виробництві, була змушена перебратися до Івано-Франківська, тікаючи з-під ворожих обстрілів. Сюди з Бучі переїхало і косметичне підприємство. Про рішення змінити його географічну адресу його власниця Олена Захарович приймала довго.

Спершу не вірила, що в її рідному місті триватимуть запеклі бої, а потім буде жахлива окупація. А це практично неминуча смерть або від голоду, або від автомата окупантів.

Тримали в Бучі Олену і її чоловіка й думки про власний бізнес. Незадовго до повномасштабного російського вторгнення вони відкрили новий цех. Виробництво поклали на широкі рейки. Було багато клієнтів і стабільний заробіток. Тож покидати все, над чим працювали довгі роки, у що вкладали гроші й власні мрії, не було сил.

Аж поки не стало питання: або залишатися і бути приреченим на загибель, або рятуватися і мати шанс вижити. Тож схопивши необхідні документи, “тривожну” валізу, кота і собаку, подружжя Захаровичів сіло в автівку.

Попри те, що вони вже два місяці працюють далеко від рідного дому, підприємство в Бучі все-таки відвідали. Вже після деокупації. Олена сподівається, що після завершення війни й української перемоги воно обов’язково запрацює.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають