9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

До Дніпра з Лейпцигу прибули всі куплені трамваї (фото)

До Дніпра прибули всі 20 трамвайних вагонів «Tatra T4D-M1», яке місто придбало в Лейпцигу. Перші лейпцизькі трамваї вже працюють на маршрутах міста.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський Транспорт.

Транспорт з останніми сімома трамвайними вагонами прибув у Дніпро 13 серпня. Таким чином завершилася поставка 20 трамвайних вагонів «Tatra T4D-M1» з Лейпцига у Дніпро. Перша партія трамвайних вагонів була доставлена ​​в Дніпро в кінці травня поточного року.

У Дніпрі трамваям адаптували візки з європейської колії на стандартну в Українську, провели ремонт кузова, фарбування та змінили освітлення на світлодіодне. Вартість трамвайного вагона в Лейпцигу склала 25 тисяч євро, а з урахуванням доставки, розмитнення, адаптації візків та ремонту в ВРМ КП «Дніпровський електротранспорт» вартість одного вагону склала 1,5 млн.грн. Це значно дешевше, ніж закупівля нового трамвайного вагона українського виробництва.

Перші шість трамваїв з німецького Лейпцига 12 серпня вже вийшли на трамвайні маршрути в Дніпрі. Наступна партія з восьми вагонів вийде на міські трамвайні маршрути вже в жовтні. Загалом до кінця року планується, що всі 20 німецьких вагонів працюватимуть на вулицях міста.

Тут все просто чудово і комфортно. Для водія — зручне крісло, яке регулюється під зріст. У кабіні є кондиціонер. А головне — у вагона плавний хід і гальмування. Всі водії вже пройшли підготовку для роботи на німецьких вагонах, — розповіла водій трамвая Наталя Стеценко.

Останнім часом бувші у вжитку трамваї набувають популярності в Україні. Такі вагони в минулому році вже придбали Львів і Запоріжжя.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають