9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

До АРМА передали товарні знаки компанії російського олігарха на два мільярди гривень

Бюро економічної безпеки арештувало товарні знаки вартістю понад 2 млрд грн, що належать кіпрській компанії, пов’язаній з російським олігархом.

Суд передав їх Нацагентству з питань виявлення, розшуку та управління активами (АРМА), передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Службові особи української фінансової установи, використовуючи товарні знаки цієї офшорної компанії, здійснювали злочинну діяльність з виведення активів банку під виглядом виплати роялті. Український банк, його материнський банк у росії та кіпрська компанія пов’язані між собою єдиними бенефіціарними власниками, серед яких відомий російський олігарх», – ідеться в повідомленні пресслужби БЕБ.

Слідством установлено, що торгові знаки раніше належали материнському банку в російській федерації, а у 2021 році з метою використання умов пільгового оподаткування були переоформлені на кіпрського нерезидента. Менш як за рік використання цих знаків приватний банк в Україні сплатив кіпрському нерезиденту понад 248 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні ведуть детективи БЕБ за оперативного супроводження департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Останні новини:

Зараз читають