9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Дніпровський металургійний завод спільно з волонтерами надали обладнання для центру постійного перебування переселенців

Дніпровський металургійний завод спільно з громадською організацією «Джерело підтримки» обладнали кабелем та генераторами центр постійного перебування переселенців, створений у будівлі колишньої медико-санітарної частини підприємства.

Про це йдеться у пресрелізі ДМЗ, передає Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Кабель вартістю близько 800 тис. грн придбали міжнародні організації ООН. Він потрібний для повноцінного запуску опалення в будівлі.

«Поки що весь центр забезпечує електроенергією підстанція ДТЕК, потужності якої недостатньо для повноцінного запуску системи електроопалення. Купівля кабелю вирішить цю проблему», – йдеться у повідомленні.

Днями транспортом ДМЗ кабель було доставлено із кабельного заводу. Робочі електроцехи прокладуть кабель та підключать до іншого джерела живлення. Це розвантажить підстанцію і дозволить підвищити температуру теплоносія.

Водночас благодійна організація «Добра фабрика Україна» подарувала ГО «Джерело підтримки» три бензинові генератори потужністю 7 кВт кожен.

«Один генератор подаватиме електроенергію до приміщення першого поверху, де мешканці центру зможуть комфортно дочекатися включення світла. Другий забезпечуватиме роботу насоса системи опалення, щоб вона не замерзла, і подаватиме електроенергію в центр дозвілля переселенців», зазначають у пресслужбы ДМЗ.

Один генератор передали у шелтер на вул. Шмідта, за яким також дбають волонтери «Джерела підтримки».

Наразі у чотириповерховому будинку на базі колишньої медико-санітарної частини ДМЗ проживає понад сотня осіб, у тому числі 30 дітей.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають