9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

На зміцнення державного кордону Уряд виділив 214 млн грн

Уряд виділив майже 214 млн грн з метою посилення захисту державного кордону з Республікою Білорусь та зміцнення обороноздатності держави. Відповідне рішення було ухвалене 24 листопада, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Міністерства економіки України.

“Наразі ми спостерігаємо загострення ситуації на білоруських кордонах. Сьогоднішнє рішення Уряду дозволить оперативно зміцнити вразливі ділянки державного кордону та попередити потоки нелегальної міграції з території Республіки Білорусь. Безпека громадян, захист території та забезпечення сталого розвитку країни – залишаються ключовими пріоритетами Уряду”, – зазначила Перший віцепрем’єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Кошти будуть виділені з резервного фонду державного бюджету та спрямовані підрозділам МВС та Міноборони для посилення охорони державного кордону на українсько-білоруській ділянці та ліквідації загрози надзвичайної ситуації соціального характеру.

Зокрема, 76 млн грн отримає Державна прикордонна служба для зміцнення вразливих ділянок кордону та закупівлю колючого дроту, 108 млн грн будуть спрямовані до Національної гвардії для забезпечення додаткових сил захисту, а майже 30 млн грн – Міноборони для залучення військовослужбовців до охорони кордону з метою підвищення обороноздатності держави.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають