9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Для українських медиків закуповують партію канадських бронеавтомобілів

Для українських військових медиків закупили 13 канадських броньованих автомобілів.

Про це повідомило державне підприємство «Медичні закупівлі України», передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Закупівля цієї броньованої автомобільної техніки відбулась за кошти, зібрані через фандрейзингову платформу для збору благодійних внесків United24.

Зазначається, що бронеавтомобілі Gurkha від канадського виробника Terradyne Armored Vehicles призначені для евакуації й мають високу прохідність.

blank
Канадський бронеавтомобіль Gurkha для військових медиків. Фото: «Медичні закупівлі України»

Загальна вартість цих автомобілів для військових медиків – 124 млн грн.

“Ці автомобілі дуже потрібні нашим захисникам та захисницям. Вони мають високу прохідну спроможність та призначені для евакуації з лінії фронту до найближчого лікувального закладу для надання медичної допомоги”, – наголосили у повідомленні держпідприємства.

blank
Канадський бронеавтомобіль Gurkha. Фото з відкритих джерел

Сімейство машин Gurkha призначене для експлуатації у військових та поліцейських підрозділах. Машина зроблена на базі колісного шасі Ford F-550 Super Duty.

Машина з протимінним захистом Gurkha MPV (Mine Protected Vehicle) забезпечує мінімізацію наслідків для кабіни екіпажу від вибуху міни під днищем.

Передні крила і капот кріпляться до шасі, а не безпосередньо до кабіни екіпажу, тим самим зменшуючи енергію ударної хвилі, що передається на сидіння екіпажу і десанту у разі вибуху.

blank
Канадський бронеавтомобіль Gurkha для військових медиків. Фото: «Медичні закупівлі України»

Днище машини додатково захищене пластиною, яка поглинає значну частку енергії вибуху. Пластина має власну систему кріплення, завдяки якій вона прикриває все відділення екіпажу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають