9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Для чого потрібен тепловентилятор у побуті?

Електричний тепловентилятор може знадобитися у житловому приміщенні в період міжсезоння — до початку та відразу після завершення опалювального сезону. Він здатен в найкоротші строки підвищити температуру повітряної маси у кімнаті та навіть на відкритій території. Швидкість нагріву повітря залежить виключно від технічних характеристик приладу, а точніше — від його потужності, розмірів, типу нагрівального елемента.

Щоб обрати якісний тепловентилятор, необхідно, перш за все, визначитися з цілями його використання. Для чого може знадобитися цей опалювальний пристрій? Відповідь на питання доступна нижче.

Обігрів робочого місця

Занадто низька температура може стати причиною суттєвого падіння продуктивності. Вона викликає дискомфорт і заважає сконцентруватися на робочих процесах. 

Доведено, що у холодній кімнаті значно важче працювати над розв’язання інтелектуальних задач, ніж у приміщенні з нормальною температурою повітря.

Щоб стабілізувати мікрокліматичні умови на робочому місці, достатньо поряд з ним розташувати тепловий вентилятор. Краще обирати девайс компактного розміру. Знайти мініатюрний тепловентилятор Ballu можна за посиланням https://www.moyo.ua/bt/klimaticheskaya-tekh/obogrevateli/teploventylatory/ballu/.

Створення комфортних умов для відпочинку на балконі або веранді

Деякі різновиди тепловентиляторів чудово підходять для використання просто неба. Саме вони дозволяють влаштовувати затишні сімейні посиденьки на веранді навіть восени. 

Теплові гармати (один з популярних типів теплових вентиляторів) розраховані на довготривалу роботу. Тож, турбуватися про те, що вони підведуть у найбільш невідповідний момент, не варто. 

Функціональні опалювальні прилади точно не дадуть замерзнути під час відпочинку.

Висушування поверхонь

Конфігурація багатьох теплових вентиляторів передбачає подачу направленого потоку повітря. Відповідно, використовувати пристрої можна для швидкого висушування поверхонь, оброблених:

  1. фарбою,
  2. лаком,
  3. ґрунтовкою та іншими речовинами.

Крім того, за допомогою вентиляторів і гармат можна пришвидшити процес склеювання деталей декору або ж інших предметів.

«Розморожування»

У зимовий період використовувати тепловентилятор вдома також можна для швидкого «розморожування»:

  • дверцят автомобіля,
  • закритих на замок шухляд комода чи шафи,
  • дверей господарських будівель.

Достатньо направити потік гарячого повітря на сам замок чи на замочну щілину — і двері відкриються значно швидше. 

За допомогою тепловентилятора можна вирішити низку інших побутових задач. Наприклад, народні умільці часто використовують цей прилад для сушки грибів та овочів. Щоправда, застосовувати вищезгаданий лайфхак можна хіба що з особливою обережністю. Варто пам’ятати, що будь-які дії, не передбачені інструкцією з експлуатації, можуть призвести до виходу вентилятора з ладу та до інших неприємних наслідків.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають