9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

“ДІАДА ГРУП” – Український виробник та розробник силової перетворювальної техніки

 • Компанія “ДІАДА ГРУП” – український виробник та розробник силової перетворювальної техніки. Компанія самостійно розробляє та серійно виготовляє електронне промислове обладнання.

  Основними напрямками є розробка та виготовлення систем управління електродвигунами, різноманітних статичних перетворювачів та інверторів, промислових керованих випрямлячів та систем керування ними.

  У зв’язку з активним розвитком альтернативної енергетики та електротранспорту, компанія “ДІАДА ГРУП” розробила серію тягових електроприводів для двигунів змінного струму з діапазоном потужності від десятків до сотень кіловат.

  Маючи багаторічний досвід проектування промислової техніки, компанія “ДІАДА ГРУП” пропонує послуги контрактної розробки та виготовлення на замовлення електронного обладнання.

  Компанія серійно виготовляє наступне електронне обладнання:

                 
  Сервоприводи подач та головного руху для верстатів з ЧПКТягові інвертори для електромобілів та мотоциклів
  Бортові силові перетворювачі, зокрема інвертори
                 
  Пристрої плавного пуску для асинхронних електродвигунів
  Системи управління тиристорними перетворювачами

  Блоки керування магнітною плитою

  Обладнання, виготовлене компанією «ДІАДА ГРУП», успішно функціонує на таких промислових гігантах, як: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ДП «Антонов», ДП «Завод імені В.О. Малишева», ДАХК «Артем», ДП «Завод 410 ЦА», ТОВ «Метінвест – Маріупольський Ремонтно-Механічний Завод», ДП «Новатор», та багатьох інших промислових підприємствах України, ближнього та дальнього зарубіжжя.

  Місія компанії “ДІАДА ГРУП” – це розвиток та широке впровадження силової електроніки та електротранспорту в Україні. Ми завжди готові до розширення та співпраці з партнерами з усього світу.

  Контакти:


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  Тривають практичні випробування нового кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот» (відео)

  Протягом двох останніх тижнів тривають практичні випробування оновленого великокаліберного кулемета КТ-12,7 для БМ «Оплот».

  Учені-онкологи Академії наук створили підґрунтя для новітньої протипухлинної терапії

  В Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології імені Р.Є. Кавецького НАН України створено молекулярну систему для доставлення...

  “Укроборонпром” співпрацюватиме з канадцями для створення в Україні патронного заводу

  Канадська комерційна корпорація та державний концерт "Укроборонпром" підписали угоду про сприяння економічному співробітництву у критично важливому стратегічному секторі оборони...

  Повітряні сили замовили чохли для безпечного зберігання літаків та гелікоптерів

  Повітряні сили Збройних сил України мають намір придбати чохли для літаків та гелікоптерів бойової та транспортної авіації.