9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

“ДІАДА ГРУП” – Український виробник та розробник силової перетворювальної техніки

Компанія “ДІАДА ГРУП” – український виробник та розробник силової перетворювальної техніки. Компанія самостійно розробляє та серійно виготовляє електронне промислове обладнання.

Основними напрямками є розробка та виготовлення систем управління електродвигунами, різноманітних статичних перетворювачів та інверторів, промислових керованих випрямлячів та систем керування ними.

У зв’язку з активним розвитком альтернативної енергетики та електротранспорту, компанія “ДІАДА ГРУП” розробила серію тягових електроприводів для двигунів змінного струму з діапазоном потужності від десятків до сотень кіловат.

Маючи багаторічний досвід проектування промислової техніки, компанія “ДІАДА ГРУП” пропонує послуги контрактної розробки та виготовлення на замовлення електронного обладнання.

Компанія серійно виготовляє наступне електронне обладнання:

     blank   blank       blank
Сервоприводи подач та головного руху для верстатів з ЧПКТягові інвертори для електромобілів та мотоциклів
Бортові силові перетворювачі, зокрема інвертори
     blank     blank     blank
Пристрої плавного пуску для асинхронних електродвигунів
Системи управління тиристорними перетворювачами

Блоки керування магнітною плитою

Обладнання, виготовлене компанією «ДІАДА ГРУП», успішно функціонує на таких промислових гігантах, як: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ДП «Антонов», ДП «Завод імені В.О. Малишева», ДАХК «Артем», ДП «Завод 410 ЦА», ТОВ «Метінвест – Маріупольський Ремонтно-Механічний Завод», ДП «Новатор», та багатьох інших промислових підприємствах України, ближнього та дальнього зарубіжжя.

Місія компанії “ДІАДА ГРУП” – це розвиток та широке впровадження силової електроніки та електротранспорту в Україні. Ми завжди готові до розширення та співпраці з партнерами з усього світу.

Контакти:

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають