9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Десантники з Миколаєва отримали від благодійників автобуси (фото)

Підрозділи 79-ї десантно-штурмової бригади отримали від благодійників два автобуси для перевезення особового складу.

Техніку передав “Фонд Порошенка” та ГО “Справа Громад”, передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Юрія Бірюкова.

Автобуси придбані на вторинному ринку ЄС і будуть використовуватися миколаївською десантно-штурмовою бригадою для перевезення військовослужбовців у навчальні центри, рух між частинами та, за потреби, в район ведення бойових дій.

blank
Автобуси для десантників 79-ї бригади. Фото: Юрій Бірюков

На сьогодні кількість десантників бригади, які проходять навчання на полігонах складає до 150 осіб на 10-14 днів, що збільшує потребу у якісному транспорті. Штатні вантажівки типу КрАЗ та ЗіЛ, передані шкільні та муніципальні автобуси “Богдан”, ПАЗ і “Еталон” не справляються з перевезенням такої кількості людей на дистанції до 800 кілометрів.

“Ми знайшли майданчик продажу збанкрутілого підприємства в Чехії. Потім ми знайшли тих, хто перевірив технічний стан, а згодом і перегнав автобуси в Україну. Тут ми їх повністю відремонтували, затонували вікна та – передали”, – пише про допомогу волонтер Юрій Бірюков.

blank
Техніка для десантників 79-ї бригади. Фото: Юрій Бірюков
blank
Салон автобуса для десантників 79-ї бригади. Фото: Юрій Бірюков

Загалом на закупівлю, ремонт та транспортування двох автобусів волонтери витратили 663 400 гривень. Кожен автобус розрахований на 55 місць, а один з них має працюючий біотуалет.

Останні новини:

Зараз читають