9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Де в Україні купити ексклюзивні безкаркасні меблі Art-Puf

Прогрес глибоко проник не тільки у сфери автоматизації та електроніки, але і дизайну: масивні та грубі конструкції поступаються місцем легким, а головне, мобільним крісел, трансформерам, ліжок.

Безкаркасні меблі має величезну популярність. Але для споживачів, як і раніше залишається актуальним питання, де купити недорогі, а головне високоякісні крісла-мішки, ліжка, трансформери та інші елементи.

«Арт-Пуф» – молодий бренд, що зарекомендував себе як автор нестандартних високоякісних рішень в сегменті виробництва безкаркасних меблів. «Арт-Пуф» вже отримав безліч позитивних відгуків від вдячних покупців.

ЯК ВИНИКЛА ІДЕЯ

На створення незвичайних меблів засновника «Арт-Пуф» Олега Шляхового наштовхнули італійські робітники, які отримували прекрасне ліжко, наповнюючи мішки поролоном. Надихнувшись, він створив перше крісло, яке, з’явилося на світло в особистому гаражі майстра. Так, поступово «домашній» пошив виріс до повноцінного меблевого виробництва. Примітно, що перевагу спочатку віддавалася авторських моделей, несхожим на існуючі шаблонні зразки.

blank

ЩО ВИБРАТИ ДО ДУШІ

Асортимент бренду «Арт-Пуфан» рясніє безліччю цікавих варіантів. Серед них представлені пуфи, крісла-кокони, крісла-ковдри, оригінальні дивани. Крім цього, в наявності стильна дитячі меблі, меблі зі штучного ротанга і багато інших дизайнерські рішення. Основними перевагами є — зручність, комфорт, а головне — універсальність, що дозволяє задовольнити будь-які запити самого примхливого покупця. Ознайомитися з усіма пропозиціями можна на власному сайті компанії art-puf.com.ua. Нижче представлено крісло-груша від «Арт-Пуф».

Якщо вподобана модель є на складі, то замовлення тут же відправлять покупцеві. В іншому випадку буде потрібно не більше трьох днів, щоб виготовити замовлення. Доставка здійснюється в 26 міст України.

blank

ТЕСТ ДРАЙВ

Санітарно-епідеміологічна служба, а також Міністерство охорони здоров’я підтвердили високу якість і безпеку продукції. А надійність безкаркасних меблів від «Арт-Пуф» випробували важкою технікою. Так, крісло-мішок без жодного збитку витримало наїзд трактора вагою більш ніж 9 тонн.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають