9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

ДБР повернуло в Україну вертоліт Мі-2МСБ-1 та передало його військовим

Працівники ДБР передали українським військовим гелікоптер Мі-2МСБ-1, який колишнє керівництво акціонерного товариства «Мотор Січ» намагалось приховати від ЗСУ.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Державного бюро розслідувань (ДБР).

ДБР ініціювало арешт цього повітряного судна у червні 2023 року у межах розслідування кримінального провадження щодо перешкоджання законній діяльності ЗСУ та пособництва державі-агресору.

ДБР передала ЗСУ вертоліт Мі-2МСБ-1. Фото: Державне бюро розслідувань

У ДБР нагадують, що раніше у ЗМІ поширилась інформація про те, що колишнє керівництво «Мотор Січ» умисно пошкодило інший гелікоптер, щоб не передавати його військовим для виконання бойових завдань на фронті.

У ході розслідування Бюро з’ясувало, що у травні 2022 року принаймні ще один гелікоптер вони наказали підлеглим перегнати спочатку в одну з європейських країн, а потім на Близький Схід. Все це робилось з метою перешкодити його передачі ЗСУ.

ДБР передала ЗСУ вертоліт Мі-2МСБ-1. Фото: Державне бюро розслідувань

Наразі повітряне судно з бортовим номером UR-MSM повернуто в Україну й відтепер буде виконувати завдання в одній з бойових частин ЗСУ.

Слідчі ДБР вирішують питання щодо притягнення одного з колишніх керівників підприємства до кримінальної відповідальності.

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.

Останні новини:

Зараз читають