9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

ДБР ініціювало націоналізацію білоруських суден, які працювали в інтересах росії на Дунаї

Державне бюро розслідувань України ініціювало націоналізацію двох суден, які належать Білорусі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що відомство спільно зі слідчими територіального управління ДБР у Миколаєві, співробітниками 17 прикордонного загону Держприкордонслужби та морської охорони Держприкордонслужби виявили білоруське судно “Надія” та суховантажне судно, що перебувало в акваторії Ізмаїльського порту в Одеській області.

Судна були зайняті в логістичних операціях Росії на річці Дунай.

Фото: пресслужба ДБР

Також під час перевірки суден в акваторії Чорноморська ДБР спільно з працівниками Регіонального управління морської охорони Держприкордонслужби та відділу Одеського прикордонного загону виявили судно Російської Федерації.

“Власники намагалися сховати під час війни нафтоналивний танкер “Волгонефть-268” на Іллічівському судноремонтному заводі, змінивши “прописку” судна на Замбію”, – йдеться у повідомленні.

Також для мінімізації обов’язкових платежів до держбюджету України вартість суден була суттєво занижена, що могло призвести до значних збитків.

Співробітники ДБР передали судна на зберігання до Адміністрації морських портів України та подали відповідні матеріали до Одеської обласної військової адміністрації з ініціативою їхньої націоналізації.

Останні новини:

Зараз читають