9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Данія передала Україні аварійно-рятувальні автомобілі

Сьогодні Державна служба з надзвичайних ситуацій продовжує отримувати різну техніку як допомогу від закордонних партнерів. Днями до Києва надійшли три спеціально обладнані аварійно-рятувальні автомобілі з Данії.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час відвідин однієї із пожежних частин, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АвтоЦентр.

Докладніших даних про машини не повідомляється. Проте зазначимо, що Данія ще 11 березня відправила до польсько-українського кордону чотири пожежні автоцистерни. Кожна вміщує 2500 л води.

blank

Судячи з фото, швидше за все це модель від фірми Rosenbaurer на шасі MAN TGA 18.313 випуску приблизно 2004 р. Ці машини передані місцевою компанією RK Brand & Teknik, а доставкою їх зайнялося Данське агентство надзвичайних ситуацій, яке виділило для цієї мети 10 своїх співробітників.

Зазначимо, що ще наприкінці лютого, у перші дні війни, Данське агентство з надзвичайних ситуацій надало Україні мобільний госпіталь, два позашляховики Toyota Land Cruiser, електрогенератори на 150 кВт., 500 костюмів хімзахисту та ще близько 5000 рукавичок.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають