9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Чим зняти гель лак вдома?

Гель-лак вже кілька років займає лідируючі позиції серед усіх покриттів і це обґрунтовано довговічністю, відмінним збереженням первинного зовнішнього вигляду, гладкими нігтями, модним дизайном. Багато дівчат роблять манікюр самостійно в домашніх умовах. У цьому нічого немає поганого, проте деякі модниці навіть не збираються розумітися на технологіях, особливостях відмінності гель-лаку від шелаку.

blank

Останній термін запровадить компанія CND. По суті, це той же гель лак коди, тільки з незначною різницею у складі. Не дивно, що у нас ці два поняття стали синонімами того самого покриття.

Чим зняти гель лак вдома?

Новачкам важливо знати не лише правила нанесення, а й технологію зняття, адже нерідко процедура закінчується ушкодженнями та проблемами з нігтями. Щоб не довелося відновлювати нігтьову пластину, слід запастись усім необхідним. Добре інтернет-магазин Limonad запропонує професійну косметику за доступну ціну. На сайті ви знайдете масу корисної інформації, яка стане корисною і початківцям, і професіоналам.

Варіанти зняття гель-лакового покриття

Для домашніх процедур підійдуть три основні методики:

  1. використання фольги та ацетоновмісної рідини;
  2. застосування спеціальних серветок з ацетоновим просоченням;
  3. апаратний метод – робота з фрезером.

Перші два способи мають деякі недоліки. Наприклад, потрібно близько півгодини часу, якщо не довше, та й ацетон не найкраще позначається на здоров’ї нігтьової пластини. Після таких процедур однозначно буде потрібно відновлення, нехай і незначне.

Використання фрезера – найбільш зручно, безпечно і швидко. Єдиний нюанс – ndash; таким інструментом потрібно вміти користуватися, інакше без мікротравм не обійтись. Нічого складного немає, але якщо у своїх силах не впевнені, то краще вдатися до перших двох варіантів.

ЗВЕРНЕННЯ УВАГА! Якщо думаєте, чим знімати гель-лак, то підійде більшість засобів для цього. Головне не застосовувати фізичну силу, адже так легко завдати шкоди здоров’ю та забезпечити регулярні походи до лікаря для тривалого відновлення. Будь-яка процедура повинна проходити спокійно, без поспіху та з дотриманням технології.

Все, що може знадобитися для якісного манікюру та його зняття вже в наявності в інтернет-магазині Limonad. Вся продукція детально описана, надані докладні дані про склад та характеристики. Тут же знайдуться корисні статті, які допоможуть втілити у життя будь-який дизайн та зберегти здоров’я нігтів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають