9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Чим відрізняється недобросовісний постачальник від надійного інтернет-магазину музичних інструментів: аналіз відмінностей на прикладі ColorSound

Головним помічником в реалізації мрії бути професійним музикантом або освоєнні базових навичок гри на гітарі, флейті, скрипці, барабанній установці і т.д. є магазин музичних інструментів. Саме від його вибору залежить, чи зможете ви досягти хороших результатів у навчанні, насолоджуватися процесом відтворення мелодій і створювати власні композиції. Не варто забувати і про витрати на покупку і якість інструменту. Неприємно, коли замість зручного, стильного і відмінно звучить тромбона, фортепіано або цифрового піаніно вам надсилають китайську підробку, яка не витримує ніякої критики. Співвідношення добропорядних і сумнівних постачальників в Україні приблизно 50% на 50%, і в нашому огляді ми на прикладі одного з лідерів ринку – ColorSound, з’ясуємо, як не помилитися з партнером. 

Як ідентифікувати ненадійного продавця інструментів? 

Як в Києві, так і в інших містах є сотні людей, що прагнуть отримувати й удосконалювати свої навички гри на інструментах. Попит породжує пропозицію, тому музичних магазинів теж дуже багато, причому більшість реалізують товари через Інтернет. Такий варіант зручний і вигідний всім, адже мінімізуються витрати часу на пошук товару і укладання угоди, оформити замовлення можна 24/7 з будь-якої точки земної кулі з доставкою по Україні.Але якщо одні компанії, такі як https://colorsoundshop.com, націлені на довгострокову перспективу і створюють клієнтам оптимальні умови, то інші хочуть отримати швидкий прибуток, тому не дуже уважно ставляться до потреб музикантів і в цілому до надання якісного сервісу. 

Розпізнати не надто надійний магазин можна за таких особливостей його роботи: 

 1. На швидку руку зроблений сайт, де підвисає каталог, непродумана внутрішня навігація, багато реклами, немає фільтрів пошуку по персональним параметрам і опції сортування. Якщо продавець не вкладає гроші в портал, значить, він не піклується про потреби замовників. 
 2. Відсутність гарантій та достовірної інформації про продукцію. Побачивши, що картки товарів порожні або картинка не відповідає характеристикам, до того ж не надається підтвердження якості, сміливо закривайте сторінку і шукайте іншого постачальника. 
 3. Непрофесіоналізм і хамство з боку співробітників. 
 4. Завищені або занижені ціни. Приводом відмовитися від співпраці може бути, як занадто висока, так і підозріло низька вартість, адже в збиток собі продавати інструменти ніхто не буде, але і захмарні суми витрачай на покупку товару, який на інших сайтах стоїть на 20-30% дешевше, немає ніякого сенсу. 
 5. Невеликий досвід роботи. Практика бізнесу в Україні показує, що недавно відкриті фірми часто є «одноденками», тому розумніше вибирати того, хто давно і міцно закріпився на ринку і відомий як перевірений постачальник.

Що стосується відгуків, то тут є кілька важливих нюансів: 

 • навіть у магазина гітар та інших інструментів є незадоволені клієнти, тому відмовлятися від співпраці через 3-4 негативних відгуків на форумах і в соціальних мережах однозначно не варто. З іншого боку, якщо кількість негативних повідомлень переважає, то це привід вибрати іншого постачальника; 
 • звертати увагу варто лише на реальні відгуки, тобто ті, які написали колишні або нинішні покупці, а не копірайтери під замовлення. Відрізнити справжній піст можна за наявністю деталей, природності фраз і унікальності (навряд чи хтось буде дублювати свій відгук на різних сайтах …); 
 • бажано вивчити відгуки не тільки про магазин, але і про конкретний товар, який мають намір купити . Нерідко буває так, що продавець сумлінний, але модель гітари, піаніно або кларнета невдала. Формально постачальник не буде винен у вашому розчарування, але на практиці «осад» незадоволеності від звернення все-таки залишиться.

ColorSound – магазин музыкальных инструментов в Киеве, которому можно доверять на 100%

zNQbmoavFh0xl9sfbfihgnlUzZfDX93vvYlr7D81YhIuu33MRGkF8oXjn3B9S1hVz66AxffysgIYdo-nydUKtXZIjFPu33uecEJr-89SZtnRReyXLdXsFp4LxMx8y8_-xJolsYFC

Бажанням будь-якого покупця гітари, фортепіано, скрипки, банджо, мандоліни і т.д. є пошук магазину, який би зміг забезпечити: 

 • професійне консультування під час пошуку відповідного інструменту; 
 • гарантійний сервіс, безпроблемний повернення і обмін (якщо товар не підійшов або має дефекти); 
 • широкий асортимент і детальні описи товарів; 
 • зручний механізм оформлення замовлення з оперативним підтвердженням; 
 • відповідальний підхід до доставки – справа не тільки в дотриманні термінів, але і в правильній транспортуванні крихких виробів; 
 • демократичну цінову політику і різноманітність акційних пропозицій; 
 • уважне ставлення до побажань замовника і доброзичливий формат спілкування. 

ColorSound здатний виправдати найвищі очікування початківців і професійних музикантів, позбавивши від захмарних фінансових витрат, утомливих пошуків і сумнівів щодо якості інструментів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають