9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Чи потрібно утеплювати пластикові вікна?

Багато хто пам’ятає часи, коли з настанням холодів доводилося діставати поролон і закривати їм щілини в дерев’яних вікнах, а потім обклеювати їх на зиму. Подібна рутина часто і спонукала міняти застарілі віконні конструкції на металопластикові, адже їм подібні маніпуляції не потрібні.

Але і сьогодні питання про те, чи потрібно утеплювати пластикові вікна, часом виникають. Ми задали спеціалістак компанії “Газда – екозберігаючі вікна” таке питання: “Чи потрібно утеплювати пластикові вікна?”

Коли потрібне додаткове утеплення?

Утеплювати ПВХ-вікна потрібно, якщо помічені продування або протяги. Ці дефекти можливі в таких ситуаціях:

  • обрані відверто бюджетні віконні конструкції;
  • були порушені базові правила монтажу;
  • стався фізичний знос фурнітури або ущільнювачів;
  • не забезпечена належна герметизація монтажного стику, в тому числі не якісно оброблені зовнішні і / або внутрішні відкоси.

Заходи з утеплення пластикових вікон потрібно приймати з урахуванням першопричини проблеми. Так, може бути потрібна заміна склопакету або гумового ущільнювача, нова обробка відкосів і герметизація швів. А якщо ці заходи не допомагають або неможливі, то сучасний ринок пропонує спеціальні енергозберігаючі плівки для обклеювання.

Для діаностування та усунення проблем з вікнами треба залучити спеціаліста з монтажу та ремонту вікон.

Правильний вибір профілю гарантує відсутність проблем

Якщо до питання скління підійти обдумано, то ви отримаєте віконні конструкції з прекрасними теплоізоляційними властивостями. Лінійка профілей Rehau задовільнить найвибагливіших. Але тут важливо врахувати всі нюанси, які дозволять уникнути негативних моментів в холодний зимовий період. Універсальної рекомендацією на цей рахунок є вибір металопластикових конструкцій з:

  • профілем відомого виробника з 5 камерами і монтажною глибиною від 70 мм (допустимо, Euro Design 70 від Rehau);
  • двокамерним склопакетом товщиною від 40 мм і наявністю мінімум одного низькоемісійного енергозберігаючого скла;
  • фурнітурою перевірених виробників, на кшталт Maco або Siegenia. Ці елементи забезпечать якісний притиск стулок, довговічність і зручність відкривання / закривання стулок.

Якщо до того ж подбати про висококласний монтаж за ДСТУ на об’єкті, то відповідь на питання, чи потрібно утеплювати пластикові вікна додатково, буде однозначно негативною.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають