9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 28 Червня, 2022

Чорногорія надасть військову допомогу Україні

Чорногорія надасть Україні додаткову військову допомогу, як підтримку у відстоюванні цілісності та суверенітету у війні з російським агресором.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «Європейську правду».

У четвер за пропозицією Міністерства оборони Чорногорії уряд цієї країни ухвалив рішення про надання Україні додаткової військової допомоги.

“Це рішення відображає послідовність у забезпеченні підтримки збереження цілісності та суверенітету України”, – йдеться у повідомленні Міноборони.

В оборонному відомстві заявили, що від початку війни в Україні й до сьогодні Чорногорія, як повноправний член НАТО і кандидат на вступ в Європейський Союз, а також щирий друг українського народу, засуджує невиправдане і незаконне вторгнення Росії у суверенну європейську державу.

“Військова та гуманітарна допомога, яку надала Чорногорія, є доказом безкорисливої підтримки хороброго українського народу та безперервної відданості спільним діям проти недемократичних принципів”, – заявили в Міноборони.

Незабаром потреби будуть розглянуті у співпраці з українською стороною та партнерами для надання необхідної фінансової, гуманітарної та військової підтримки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають