9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

Чому варто віддати перевагу яблуку

Більшість людей, обираючи гаджет для роботи чи навчання, приділяють достатньо багато часу для порівняння та вибору майбутнього придбання. На питання про найкращу платформу від Купертіно важко відповісти, або надати перевагу одній із платформ, але якщо вибір стоїть між iPad або Macbook, варто задати собі кілька питань, які збережуть час та зроблять вибір простішим.

Гарантийный ремонт техники Apple - Restart Shop & Service Point

Ви багато працюєте у дорозі?

Насправді Macbook можна продуктивно використовувати лише сидячи. На відміну від iPad, яким можна користуватися за потреби однією рукою, а також лежачи, стоячи і під час їжі, або з яким можна легко прочитати статтю в метро чи навіть автобусі.

Ви новачок і поки що користуєтеся лише смартфоном?

Навіть для новачків у комп’ютерних технологіях iPad – непоганий вибір. Не всі десятиліттями користуються ПК та мак бук аір, а концепція Apple IPad більш проста та зрозуміла. Особливо, якщо у вас вже є iPhone, використання iPad буде для Вас дуже звичним.

Чи будете використовувати пристрій в основному вдома?

iPad також добре підходить як корпоративний комп’ютер, але, на нашу думку, планшет Apple ідеально підходить для приватних користувачів, яким просто потрібен пристрій для таких завдань, як серфінг, онлайн-банкінг На наш погляд, він перевершує MacBook для приватного серфінгу, перегляду YouTube, Facebook і Netflix і завдяки гарним екранам і динамікам є відмінною заміною телевізору. Ви можете використовувати його для зручного перегляду веб-сторінок на дивані, читати газети та журнали (наприклад, Macwelt на Readly) та брати його з собою у ванну. З ним також можна використовувати соціальні мережі та чати.

Ви хочете читати газети та новини з ним?

Недарма багато щоденних газет поставляються за підпискою, що включає iPad зі знижкою: щоденні газети та журнали відмінно підходять для читання на iPad. Читання у портретному форматі особливо зручне на iPad.

Ви також працюєте на основному комп’ютері?

Особливо якщо ви професійно працюєте на настільному Mac, iPad буде гарним доповненням майже краще, ніж Macbook. Ви отримуєте більше гнучкості і можете, наприклад, перевірити довгий PDF-файл клієнта на дивані або провести дослідження далеко від робочого столу.

Ви шукаєте пристрій для навчання?

На перший погляд здається, що «справжній» Macbook найкраще підходить для навчання. Він спеціалізований для введення тексту, ви можете використовувати спеціальне програмне забезпечення для своїх досліджень та пізніше створити на ньому свою дипломну роботу. Тим не менш, iPad може багато чого запропонувати, особливо для студентів. Крім олівця є першокласні клавіатури для iPad, і, на думку деяких викладачів, під час лекції ви повинні фактично зосередитися на лекції, а не на тому, щоб друкувати л екцію.

За допомогою програми для iPad, такої як Notability, ви можете одночасно записувати лекцію і робити нотатки олівцем. iPad також добре підходить для досліджень. Тут, однак, кожен студент має знайти свій метод навчання. Докладніше керівництво можна знайти тут.

Ваші робочі програми не мають версії для iOS?

Це важливе питання: для iOS доступні найважливіші офісні програми, крім Microsoft Office, iWork і багатьох програм для відеоконференцій. Однак, для спеціальних програм ви повинні використовувати macOS або Windows. Шкода: багато веб-програм також оптимізовано для користувачів настільних комп’ютерів, наприклад, зі складними контекстними меню. Найчастіше важлива галузева або наукова програма доступна лише для Windows, а програми віртуалізації доступні лише для macOS.

Ви переважно працюєте за столом?

У iPad є сильні сторони, коли ви працюєте в русі – теоретично ви могли б поводитися з iPad навіть під час ходьби. Але якщо ви все одно завжди працюєте за столом (який також може бути столом у кафе), ця перевага iPad втрачається. Macbook, з іншого боку, може виблискувати як настільний пристрій; Зрештою, навіть найменший Macbook пропонує велику поверхню екрану, а macOS краще оптимізована для роботи з клавіатурою і мишею/трекпадом.

У вас багато периферійних пристроїв та іншої техніки?

iPad насправді пропонує все, що вам потрібно у повсякденному житті. В основному власники iPad зазнають невдачі через дрібниці. Якщо потрібно заповнити складну форму, оновити прошивку камери або отримати доступ до даних на старому DVD. Тут Mac просто більш гнучкий, ніж iPad із його закритою ОС iPad. Ви можете друкувати через бездротову мережу через iPad, але не можете підключити сканер, зовнішній DVD-рекордер або RAID. Ви можете вирішити багато проблем з iPad за допомогою адаптерів USB або Lightning, але тут є обмеження.

Вам подобається працювати з багатьма програмами одночасно?

iPad ідеальний, якщо ви працюєте з програмою – щось тільки з Excel або Pages. Також можна працювати з кількома програмами через розділений екран або Stage Manager, але вам потрібен iPad з M1 для Stage Manager. А екран iPad Air (у продажу) або 10,2-дюймового iPad просто менше, ніж у Macbook Air і на ньому занадто багато відкритих вікон.

У вас є iPhone з великим екраном?

Причина нашого питання: нинішні айфони насправді все більше стають маленькими планшетами, з майбутнім iPhone 14 (вся інформація) буде дві моделі з великим екраном. Для багатьох завдань, таких як читання та YouTube, ви, ймовірно, все одно використовуєте iPhone. Може, ваш наступний iPhone зробить iPad непотрібним? Тоді розкішний Macbook може бути більш розумним доповненням?

Вам потрібна максимальна продуктивність?

Справа не тільки в швидшому процесорі, iPad з максимальним обсягом оперативної пам’яті 16 ГБ (iPad Pro) також не може наздогнати оперативну пам’ять. Ви можете купити Macbook Air з оперативною пам’яттю до 24 ГБ, Macbook Pro з оперативною пам’яттю до 64 ГБ і потужнішими процесорами – можливі абсолютно різні робочі процеси.

Бажаєте створювати складні відео?

З iPad ви досягаєте своїх меж у складніших проектах. На додаток до iMovie завжди є більш якісні програми для редагування відео, але Premiere та Final Cut Pro просто краще на Mac – тільки тут ви також можете працювати на кількох екранах одночасно.

Висновок

Обидві платформи мають свої плюси та мінуси. Новий Macbook Air чудовий, але для деяких iPad може мати більше сенсу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають