9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Чеські волонтери зібрали кошти на закупівлю машини розмінування Bozena-5 для України

Благодійники зібрали 650 тисяч євро на закупівлю безпілотної машини розмінування Bozena-5 для України.

Про це повідомила чеська волонтерська організація Darcek pre Putina (“Подарунки Путіну”), передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Безпілотна машина має бути зібрана протягом грудня і до кінця року має бути доставлена ​​до України.

У вартість входить навчання, додаткове обладнання, транспортування до місця призначення та вантажівка для перевезення. Логістикою проєкту займається некомерційна організація Team4Ukraine.

Планується, що Team4Ukraine забезпечить доставку Bozena-5 до рятувальників Херсонської області.

У зборі брали участь благодійники з Чехії, Словаччини та інших країн, до підтримки ініціативи долучилася інтернет-організація NAFO та організація Peace Ukraine Initiative.

Крім того, великий вклад у збір зробив уряд Тайваню, який пожертвував 100 тисяч євро.

«Ми хочемо подякувати всім за ваші фінансові пожертви, за вашу підтримку, а також за те, що вірили в нас з самого початку. Один з найбільших зборів коштів на конкретний об’єкт сьогодні успішно завершено завдяки вам», – повідомили в організації Darcek pre Putina.

Платіж був розділений на дві частини, перша – аванс у 200 тисяч євро, після якого виробник почав складання Bozena-5. Друга ж частина платежу це основна оплата за всі послуги.

«Збір коштів успішно завершено, але подальша робота розпочнеться за кілька тижнів. Тому цей статус не останній, але один з перших, щоб тримати вас в курсі прогресу проекту. Окрім платежу, найближчим часом відбудеться прес-конференція, про яку ми будемо вас інформувати» – підкреслили волонтери.

Останні новини:

Зараз читають