9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

Час для весняного підживлення: обираємо NPK

 • Настав весняний період – особливий час для аграріїв. Вони жваво планують терміни проведення весняного підживлення сільськогосподарських культур. Кожен приймає рішення індивідуально, зважаючи на багато різноманітних факторів. Серед популярних видів комплексного мінерального добрив, яким надають перевагу  аграрії – Нітроамофоска (NPK) від «Тетра-Агро». 

  За добрий врожай хвилюються аграрії, які, до прикладу, мають поля із пшеницею. З настанням теплішої погоди озимі культури інтенсивно відновлюють ріст, тож потребують підживлення. Сучасні технології дозволяють зробити це у правильний спосіб. 

  Якщо ви хочете отримати щедрий урожай, потрібно обрати ефективне добриво – тож радимо звернути увагу на вітчизняних виробників, які добре зарекомендували себе на агроринку. 

  NPK від української компанії «Тетра-Агро» випускається під брендом – «Нітроамофоска-М». Це міндобриво стало неабияк популярним серед аграріїв і фермерів. А все тому, що поєднало три ключові елементи для живлення рослин: фосфор, азот і калій. 

  Це комплексне мінеральне добриво має низку переваг. Передовсім якісно підживлює агрокультуру. Також робить ґрунт більш родючим. Макро- та мікроелементи добре засвоюються, покращують живлення рослин. А використання цього добрива підвищує врожайність від 30% до 70%. Що важливо, вся продукція сертифікована, перевірена численними науковими дослідженнями та має відповідні паспорти якості.

  «Нітроамофоска-М» підходить для механізованого внесення на господарстві. Його передовсім застосовують: для зернових, соняшника, сої, та овочевих культур (картоплі чи моркви). Також застосовують щоб покращити ріст, зокрема малини, ожини, винограду та смородини на садових ділянках.

  Норма внесення залежать від декількох факторів. Насамперед потрібні дані про заплановану врожайність, інформацію про кліматичні умови господарства та агрохімічний аналіз ґрунту. Тому коливається від 100 до 400 кілограмів на гектар. Нижче подаємо детальніше.

  Для озимих: ячменю та пшениці радимо на один гектар території давати від 100 до 300 кілограмів добрива. Якщо хочете підживити ярі зернові культури –  така ж пропорція. Для соняшника дають від 150 ти 400 кілограмів «Нітроамофоски-М». Це також із розрахунку на гектар. Якщо вирощуєте сою – 200-400 кілограмів на один гектар. Для моркви, картоплі і цибулі та інших овочевих культур – 200-600 кілограмів  на гектар ділянки. 

  «Нітроамофоску-М» можна використовувати сьогодні для підживлення перезимувавших озимих культур, під час передпосівної культивації та безпосередньо посіву рослин. Звернемо увагу, що в час вегетації NPK треба застосувати, не контактуючи з кореневою системою, в зволожений ґрунт.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять,...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Зараз читають

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р...