9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Час для весняного підживлення: обираємо NPK

 • Настав весняний період – особливий час для аграріїв. Вони жваво планують терміни проведення весняного підживлення сільськогосподарських культур. Кожен приймає рішення індивідуально, зважаючи на багато різноманітних факторів. Серед популярних видів комплексного мінерального добрив, яким надають перевагу  аграрії – Нітроамофоска (NPK) від «Тетра-Агро». 

  За добрий врожай хвилюються аграрії, які, до прикладу, мають поля із пшеницею. З настанням теплішої погоди озимі культури інтенсивно відновлюють ріст, тож потребують підживлення. Сучасні технології дозволяють зробити це у правильний спосіб. 

  Якщо ви хочете отримати щедрий урожай, потрібно обрати ефективне добриво – тож радимо звернути увагу на вітчизняних виробників, які добре зарекомендували себе на агроринку. 

  NPK від української компанії «Тетра-Агро» випускається під брендом – «Нітроамофоска-М». Це міндобриво стало неабияк популярним серед аграріїв і фермерів. А все тому, що поєднало три ключові елементи для живлення рослин: фосфор, азот і калій. 

  Це комплексне мінеральне добриво має низку переваг. Передовсім якісно підживлює агрокультуру. Також робить ґрунт більш родючим. Макро- та мікроелементи добре засвоюються, покращують живлення рослин. А використання цього добрива підвищує врожайність від 30% до 70%. Що важливо, вся продукція сертифікована, перевірена численними науковими дослідженнями та має відповідні паспорти якості.

  «Нітроамофоска-М» підходить для механізованого внесення на господарстві. Його передовсім застосовують: для зернових, соняшника, сої, та овочевих культур (картоплі чи моркви). Також застосовують щоб покращити ріст, зокрема малини, ожини, винограду та смородини на садових ділянках.

  Норма внесення залежать від декількох факторів. Насамперед потрібні дані про заплановану врожайність, інформацію про кліматичні умови господарства та агрохімічний аналіз ґрунту. Тому коливається від 100 до 400 кілограмів на гектар. Нижче подаємо детальніше.

  Для озимих: ячменю та пшениці радимо на один гектар території давати від 100 до 300 кілограмів добрива. Якщо хочете підживити ярі зернові культури –  така ж пропорція. Для соняшника дають від 150 ти 400 кілограмів «Нітроамофоски-М». Це також із розрахунку на гектар. Якщо вирощуєте сою – 200-400 кілограмів на один гектар. Для моркви, картоплі і цибулі та інших овочевих культур – 200-600 кілограмів  на гектар ділянки. 

  «Нітроамофоску-М» можна використовувати сьогодні для підживлення перезимувавших озимих культур, під час передпосівної культивації та безпосередньо посіву рослин. Звернемо увагу, що в час вегетації NPK треба застосувати, не контактуючи з кореневою системою, в зволожений ґрунт.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  На розробку САУ «Богдана», «Вільхи», «Нептуна» та інших проєктів Міноборони виділило близько мільярда гривень

  На фінансування дослідно-конструкторських робіт (ДКР), серед яких комплекси «Вільха» та «Нептун» корабельного базування, а також САУ «Богдана»...

  “Антонов” отримав перший з десяти замовлених автобусів “Богдан”

  Державне підприємство "Антонов" отримало перший з 10 замовлених автобусів довжиною майже 10 метрів "Богдан А14532", випущених Луцьким...

  На Тернопільщині відкрили завод з виробництва пюре та соків

  Фермерське господарство «Гадз» на Тернопільщині відкрило завод із виробництву пюре, джемів, соків прямого віджиму та дитячого харчування.

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з...