9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Січня, 2021

“Зоря”-“Машпроект” у період карантину продовжує постачання нової газотурбінної техніки в Індію

 • Представник індійської сторони підписав акти приймання продукції, а також сертифікати відповідності нового обладнання ДП “Зоря”-“Машпроект”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Державне підприємство відвідав представник Індії, який підписав акти приймання нової продукції, а також сертифікати відповідності на виготовлене для цієї країни обладнання

  Варто відзначити, що у квітні ц.р. через суворі обмеженнями карантину було скасовано візити індійських фахівців на українське підприємство. У зв’язку з цим приймально-здавальні випробування готової продукції опинились під загрозою зриву.

  Зоря-Машпроект постачатиме турбіни для індійських фрегатів

  Для розв’язання цієї проблеми було прийнято рішення провести пред’явлення продукції замовнику у віддаленому режимі. Процес згідно з програмою знімався на відео. Відзняті матеріали направлялися замовнику для вивчення. Наразі отримано позитивний результат.

  Офіційно засвідчити факт приймання, відповідності та підтвердити комплектність та якість обладнання, що має бути поставлено замовнику, на держпідприємство, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, прибув аташе з питань оборони Посольства Індії в Україні Commodore Sandeep Deshmukh.

  Нагадаємо, 12 вересня 2019 року ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” підписало контракти з Міністерством оборони Республіки Індія на постачання газотурбінної техніки. До номенклатури постачань увійшли газотурбінні двигуни, редуктори та комплекти запасних частин для кораблів ВМС Індії.

  Постачання першої партії українських виробів мало відбутися у грудні минулого року. Своєю чергою, протягом поточного року продукцію за контрактом відвантажать повністю.

  Варто додати, що на кораблях ВМС Індії наразі експлуатуються понад 150 газотурбінних двигунів розробки та виробництва “Зоря”-“Машпроект”. Крім того, у 2019 році в Індії на підприємстві Goa Shipyard Limited почалося локалізоване будівництво нових фрегатів класу Talwar (які раніше будували на російському СБЗ “Янтарь”), для яких ДП НВКГ “Зоря”-“Машпроект” буде постачати пропульсивний комплекс M7N.1E у складі двох маршевих турбін DS71 та двох форсажних турбін DT59.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Турецька Baykar розробляє свій дрон-винищувач з українською силовою установкою

  Очільник турецької оборонної компанії Baykar Makina Сельджук Байрактар оголосив, що його компанія почала інтенсивні роботи по розробці безпілотного винищувача MIUS.

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води

  У Тернополі тривають масштабні роботи з будівництва станції знезалізнення води та реконструкції діючої насосної станції із заміною обладнання. Роботи проводяться в рамках...

  Українських військових екіпірують високотехнологічним обладнанням українського виробництва

  Найближчим часом українські військові будуть оснащені й екіпіровані за зраском бійців НАТО. Адже над цим сьогодні працює одеський завод Telecard – єдине...

  Зараз читають

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”....

  У Полтаві розпочали виробництво залізничних та автомобільних цистерн

  Полтавський вагонобудівний завод Групи ТАС виготовив для оператора рухомого складу ТАС-Логістик 10 нових залізничних цистерн.

  Інвестиції в завод “Інтерпайп Сталь” за дев’ять років склали мільярд доларів

  У січні 2021 року електросталеплавильному комплексу "Інтерпайп Сталь" у місті Дніпро виповнюється 9 років. За цей період...

  До України на ремонт прибув літак Ан-30 ВПС Болгарії

  До України прибув на ремонт літак повітряного спостереження Ан-30 Військово-повітряних сил Болгарії.Передає Національний Промисловий...