9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

ЗАЗ виготовив партію автобусів для шкіл Запорізької області

У п’ятницю, 26 листопада, перед адміністративною будівлею Запорізької обласної державної адміністрації урочисто вручили ключі від нових шкільних автобусів ZAZ А08А1В представникам п’яти об’єднаних громад.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос України.

За словами голови облдержадміністрації Олександра Старуха, вказані п’ять автобусів – заключна у 2021 році партія транспорту для школярів. Загалом було заплановано забезпечити громади 20 автобусами – ще 15 передали раніше. Транспорт придбано за рахунок державного та місцевого бюджетів на засадах співфінансування.

Шкільні автобуси отримали: Малобілозерська сільрада (Василівський район), Матвіївська (Запорізький район), Терпіннівська, Чкалівська сільради, Якимівська селищна рада (всі – Мелітопольский район).

На сьогодні всі ОТГ Запорізької області мають шкільні автобуси. 100% учнів (а їх у регіоні понад 13 тисяч) шкіл забезпечені транспортом, що підвозить їх до навчальних закладів. Загальний автопарк налічує 232 автобуси. Задля оновлення щорічно потрібні 20 одиниць транспорту.

Вартість одного автобуса – приблизно 1,6 млн грн. Приємно, що всі вони надійшли від регіонального виробника – у процедурі закупівлі шкільних автобусів переміг Запорізький автомобілебудівний завод, який вчасно і якісно виготовив замовлення.

“Запевняю, що керівництво області і надалі приділятиме велику увагу питанням діяльності освітньої галузі, зокрема щодо поліпшення якості освіти шляхом оновлення парку та придбання шкільних автобусів. А також забезпечення освітніх закладів сучасною комп’ютерною технікою, іншими засобами навчання, – цитує голову Запорізької ОДА Олександра Старуха пресслужба відомства.

Також було згадано і про те, що у закладах загальної середньої та дошкільної освіти, яким подаровано автобуси, усі працівники повністю вакциновані. Отже, навчальний процес може бути продовжено в очному режимі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають