9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

ЗАЗ в травні випустив першу в 2017 році партію легкових авто

 • Виробництво легкових автомобілів в травні 2017 року, за попередніми даними асоціації “Укравтопром”, зросла на 40% в порівнянні з тим же місяцем 2016 року – до 662 од., при цьому вперше з початку року вони проводилися не тільки ПрАТ “Єврокар”, але і Запорізьким автозаводом (ЗАЗ).

  Зокрема, ЗАЗ випустив 94 легкових авто (в травні минулого року завод не випустив жодного транспортного засобу), “Єврокар” збільшив їх випуск на 20% в порівнянні з травнем 2016 – до 568 од. Крім того, ЗАЗ в травні випустив 10 комерційних авто та три автобуси. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  З урахуванням цих показників виробництво легкових автомобілів в Україні в січні-травні виросло на 82,7% до аналогічного періоду 2016 року – до 2353 од., В тому числі “Єврокар” збільшив виробництво на 76% – до 2259 од., А ЗАЗ збільшив з 4 од. до 94 од.

  За підсумками цього періоду в цілому ЗАЗ випустив 267 автотранспортних засобів проти 4 легкових авто за той же період минулого року.

  У той же час продовжує простоювати легкове автовиробництво в корпорації “Богдан”.

  Як інформує асоціація, найвищу динаміку зростання за підсумками п’яти місяців знову продемонструвало виробництво автобусів: їх випущено 270 од. проти 48 од. за той же період 2016 року.

  У тому числі 131 од. зроблені заводом “Черкаський автобус” (в тому числі 31 – в травні), 35 од. – Часовоярським автобусним заводом (три в квітні), 57 од. – Чернігівським автозаводом корпорації “Еталон” (13 од), 10 – ЗАЗом, 37 од. – корпорацією “Богдан” (в травні – жодного). За той же період 2016- го року 10 автобусів випустив “Богдан” і 39 – Черкаський автобус.

  При цьому в травні випущено 50 автобусів проти 37 в травні 2016 року і 51 – в квітні поточного.

  Асоціація знову нагадує, що статистику по вантажним автомобілям “з невідомих причин” не надає їх єдиний виробник – ПАТ “АвтоКрАЗ”, а комерційних авто в січні-травні випущено 163 од., які випущені ЗАЗом (за той же період минулого року вироблено 331 вантажних і комерційних авто, в тому числі 330- “АвтоКрАЗ”).

  Як повідомлялося, в 2016 році виробництво легкових автомобілів в Україні скоротилося 23,2% в порівнянні з 2015 роком – до 4,34 тис. Од. При цьому “Єврокар” збільшив виробництво автомобілів Skoda майже на 94% – до 3,937 тис. Од., Тоді як ЗАЗ скоротив випуск авто на 89% – до 403 од. Випуск автобусів знизився на 64,2% – до 321 од.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Уряд заборонив ввезення залізничних коліс та колісних осей з Росії

  Кабінет міністрів України заборонив ввезення на митну територію нашої держави залізничних коліс і колісних осей з Російської...

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  Харків домовляється про виробництво турецьких автобусів Karsan

  У Харкові було підписано Меморандум про наміри співробітництва між Харківською міською радою та турецькою компанією з виробництва...

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.