9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

ЗАЗ в травні випустив першу в 2017 році партію легкових авто

 • Виробництво легкових автомобілів в травні 2017 року, за попередніми даними асоціації “Укравтопром”, зросла на 40% в порівнянні з тим же місяцем 2016 року – до 662 од., при цьому вперше з початку року вони проводилися не тільки ПрАТ “Єврокар”, але і Запорізьким автозаводом (ЗАЗ).

  Зокрема, ЗАЗ випустив 94 легкових авто (в травні минулого року завод не випустив жодного транспортного засобу), “Єврокар” збільшив їх випуск на 20% в порівнянні з травнем 2016 – до 568 од. Крім того, ЗАЗ в травні випустив 10 комерційних авто та три автобуси. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  З урахуванням цих показників виробництво легкових автомобілів в Україні в січні-травні виросло на 82,7% до аналогічного періоду 2016 року – до 2353 од., В тому числі “Єврокар” збільшив виробництво на 76% – до 2259 од., А ЗАЗ збільшив з 4 од. до 94 од.

  За підсумками цього періоду в цілому ЗАЗ випустив 267 автотранспортних засобів проти 4 легкових авто за той же період минулого року.

  У той же час продовжує простоювати легкове автовиробництво в корпорації “Богдан”.

  Як інформує асоціація, найвищу динаміку зростання за підсумками п’яти місяців знову продемонструвало виробництво автобусів: їх випущено 270 од. проти 48 од. за той же період 2016 року.

  У тому числі 131 од. зроблені заводом “Черкаський автобус” (в тому числі 31 – в травні), 35 од. – Часовоярським автобусним заводом (три в квітні), 57 од. – Чернігівським автозаводом корпорації “Еталон” (13 од), 10 – ЗАЗом, 37 од. – корпорацією “Богдан” (в травні – жодного). За той же період 2016- го року 10 автобусів випустив “Богдан” і 39 – Черкаський автобус.

  При цьому в травні випущено 50 автобусів проти 37 в травні 2016 року і 51 – в квітні поточного.

  Асоціація знову нагадує, що статистику по вантажним автомобілям “з невідомих причин” не надає їх єдиний виробник – ПАТ “АвтоКрАЗ”, а комерційних авто в січні-травні випущено 163 од., які випущені ЗАЗом (за той же період минулого року вироблено 331 вантажних і комерційних авто, в тому числі 330- “АвтоКрАЗ”).

  Як повідомлялося, в 2016 році виробництво легкових автомобілів в Україні скоротилося 23,2% в порівнянні з 2015 роком – до 4,34 тис. Од. При цьому “Єврокар” збільшив виробництво автомобілів Skoda майже на 94% – до 3,937 тис. Од., Тоді як ЗАЗ скоротив випуск авто на 89% – до 403 од. Випуск автобусів знизився на 64,2% – до 321 од.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Одесу прибуло подароване Україні науково-дослідне судно Belgica (відео)

  Науково-дослідне судно Belgica, яке було передано Україні Королівством Бельгія, прибуло в Одесу.Передає Національний Промисловий...

  Порт Ніка-Тера прийняв найдовше судно у своїй історії

  Порт Ніка-Тера, що входить в структуру Group DF, прийняв судно з найбільшою довжиною у своїй історії – суховантаж Cymona Glory (Маршаллові острова)...

  У Міноборони створили Департамент державного гарантування якості

  Для вдосконалення взаємодії з виконавцями оборонних закупівель у Міністерстві оборони створено Департамент державного гарантування якості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» № 1807-ІХ.

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Зараз читають

  Три українських порти продадуть на приватизаційних аукціонах до весни 2022 року

  Фонд держмайна (ФДМ) України в четвертому кварталі 2021 року - першому кварталі 2022 роки планує продати на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.

  ДСНС продемонструвала новітні зразки вже закупленої техніки

  Представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій в рамках виставки, яка проходила у Києві з 13 по...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з...