9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

ЗАЗ розпочав випускати трактори

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ), що входить в корпорацію «УкрАВТО», почав виробництво пробної партії тракторів LS Mtron для вивчення процесу виробництва і подальшого вивчення попиту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Новий день.

Інших подробиць проекту в корпорації поки не розголошують. Однак відомо, що «УкрАВТО» восени 2017 року повідомила про намір вийти на ринок тракторів з лінійкою продукції компанії LS – лідером серед виробників тракторів Південної Кореї, представивши трактори на міжнародній агропромисловій виставці «Агроекспо-2017» у Кропивницькому.

При цьому в компанії підкреслювали, що даний крок виглядає цілком логічним і виправданим, оскільки агросектор починає демонструвати позитивну динаміку і має хороший потенціал і перспективи для подальшого розвитку.

Потім було підписано дистриб’юторську угоду з компанією LS, яка є ексклюзивним постачальником тракторної техніки за урядовою програмою розвитку сільського господарства в Південній Кореї. Продукція компанії представлена ​​на ринках країн США і Канади, а також в ряді інших розвинених країн Європи та Азії.

«УкрАВТО» має намір зробити ставку в Україні на дві моделі тракторів LS: V-серії потужністю 70-80 к. с. і H-серії потужністю 110-140 к. с. Ціна трактора LS стартує від 38 тис. дол., Найпотужніші моделі доходять в ціні до 70 тис. дол.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають