9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

ЗАЗ реалізував останню партію приміських автобусів I-VAN

Днями компанія «Юніверсал Моторз Груп» (структурний підрозділ «УкрАвто»), офіційний дистриб’ютор Запорізького автозаводу, розпродала зі складу останню партію автобусів сімейства А07. Це приміські машини моделі ZAZ А07А12.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Авто Центр.

Автобуси А07 I-VAN почали виготовляти на ЗАЗі ще у 2005 році. За ці роки було створено 14 різних модифікацій і побудовано майже 3 тисяч одиниць. Головним незмінним атрибутом усіх цих машин є індійське шасі Tata.

blank

Останньою модифікацією автобуса-довгожителя якраз і стала приміська версія ZAZ А07А12. При довжині 7,4 м і колісній базі 3,8 м автобус розрахований на перевезення 38 осіб (місць для сидіння – 25). Машина укомплектована 3,8-літровим 138-сильним турбодизелем Cummins I4 стандарту Євро 5 і механічною 6-ступінчастою коробкою передач G-600. Підвіска коліс – залежна, ресорна.

blank

Останню партію автобусів поставили в Одеську область для перевезення співробітників дорожньо-будівельної компанії. Тепер місце А07 повноцінно займе модель ZAZ А08, яка виготовляється в приміській, міський та шкільній модифікаціях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають