9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

Заводи “Укрзалізниці” випустили 54 напіввагона в січні

 • Вхідні в ПАТ “Укрзалізниця” як філії Дарницький, Стрийський і Панютинський заводи в січні побудували 54 напіввагона. Про це повідомили в “Укрзалізниці”. За інформацією компанії, в цілому в 2017 році ці підприємства виготовлять 3 тис. напіввагонів.

  Відзначимо, що щоб досягти такого показника, інтенсивність діяльності заводів має зрости приблизно в 5 разів (так як при нинішніх темпах за рік буде випущено всього близько 600 од.) – про це повідомляє центр транспортних стратегій.

  В УЗ також нагадують, що до 20-21 лютого триває прийом пропозицій на поставку 3 тис. Піввагонів по тендерам, оголошеним 18 січня філією компанії “Дарницький вагоноремонтний завод” (ДВРЗ). Напіввагони повинні бути поставлені в першому півріччі 2017 року. Крім того, за рахунок залученого кредиту від ЄБРР і власних коштів УЗ планує в цьому році купити ще 2890 напіввагонів.

  УЗ зазначає, що ДВРЗ в 2015 році виробив два напіввагони, в 2016 – 100, а на поточний рік заплановано будівництво 800 од. У компанії також підтвердили сумарний план на 2017 рік – придбати 9 тис. нових напіввагонів.

  Згідно з інформацією УЗ, в січні 2017 року цілому відремонтовано 2,8 тис. вагонів, що на 240 більше, ніж у січні 2016 року. З вересня минулого року завдяки збільшенню обсягів ремонтів кількість доступних для клієнтів вагонів зросло на 3,5 тис., В тому числі напіввагонів – на 2,4 тис.

  У 2016 році на заводах-філіях УЗ було побудовано 370 напіввагонів, 28 окатишевозів, а також куплені у виробників 650 напіввагонів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  Харківський автомобільний завод розпочав ремонт техніки Збройних сил України

  Державне підприємство «Харківський автомобільний завод» проводить ремонт військової техніки на замовлення Збройних сил України.

  Термінал Ніка-Тера хоче увійти в межі порту Ольвія для підвищення ефективності роботи

  ТОВ "Морський спеціалізований порт Ніка-Тера" подало заявку на включення кордонів території компанії в межі території спеціалізованого морського...

  Компанія “Радіонікс” створила унікальний наземний стенд для відпрацювання роботи винищувачів МіГ-29 (фото)

  Приватна компанія "Радіонікс" представила на виставці "Зброя та Безпека-2021" унікальний комплекс "Сапфір-С", який може одночасно бути використаний...

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.