9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Заводи-філії ПАТ «Укрзалізниця» набирають темпи, щоб збудувати до кінця 2017 року три тисячі вантажних вагонів

 • На трьох заводах-філіях ПАТ «Укрзалізниця» збільшуються темпи будівництва напіввагонів. «Дарницький вагоноремонтний завод» має матеріали, щоб збудувати майже 1 тисячу вантажних вагонів до кінця 2017 року. У травні цей завод планує збудувати до сотні напіввагонів, а зараз щозміни будує 4 вагони. Сьогодні ДВРЗ здає в експлуатацію 10 нових.

  Збудувати до кінця 2017 року 3 тисячі вантажних вагонів на власних заводах цілком реально, – зазначає менеджмент ПАТ «Укрзалізниця, оскільки потужності цих підприємств 4,5 тисячі вагонів на рік. Наразі пожвавлення будівництва відбувається не лише на ДВРЗ, а й на Панютинському та Стрийському заводах.

  З початку 2017 року філія «Дарницький вагоноремонтний завод» уклала 121 договір на постачання матеріалів та запчастин для будівництва вагонів на загальну суму майже півмільярда грн, з яких у січні-травні вже поставлено заводу 47% продукції. Обсяги її постачання зросли, зокрема у квітні, порівняно з лютим цього року більш ніж у 8 разів.

  У перші місяці поточного року спостерігалися перебої з постачанням запчастин і матеріалів, пов’язані з проведенням тендерних процедур. Наразі 16 тендерів заблоковано АМКУ, в тому числі і на таке необхідне для будівництва вагонів литво. Та навіть за таких обставин заводи Укрзалізниці не зупинили виготовлення вантажних вагонів. Вони будують кузови вагонів і очікують на литво для візків.  ПАТ «Укрзалізниця» сподівається, що АМКУ пришвидшить розгляд скарг та розблокує тендери на постачання матеріалів і запчастин для рухомого складу.

  Нагадаємо, що наразі триває процедура закупівлі 2465 напіввагонів, яку оголосила філія «Дарницький вагоноремонтний завод» через електронну систему публічних закупівель «ProZorro». Тендерні пропозиції від учасників приймаються до 29 травня, початок аукціону заплановано на 4 липня 2017 року.

  З липня 2016 року Укрзалізниці вдалося збільшити на 4 тисячі робочий парк вантажних вагонів з 66 тисяч до 70 тисяч, щоб зробити їх більш доступними для клієнтів. Наразі в Україні спостерігається профіцит вантажних вагонів, оскільки у робочому парку – майже 132 тисячі (разом із приватними та залізниць інших країн) при потребі 129 тисяч. Потреба у них зменшилася через припинення перевезення вантажів на Донбас.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією -...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Зараз читають

  Українська авіакомпанія “Меридіан” поповнить флот літаком Ан-12 та “Боїнгами”

  Українська авіакомпанія Meridian Ltd. планує отримати четвертий Ан-12 в цьому році та ввести вантажні платформи 737 і...

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі...

  “Південмаш” виготовить перший комплект шасі для літака Ан-178 до кінця жовтня

  ДП "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова" має поставити перший комплект нових шасі для...

  Ryanair планує агресивну експансію на українському ринку авіаперевезень

  Авіакомпанія Ryanair планує агресивну експансію в Україні, якщо буде підписано Угоду про Спільний авіаційний простір між Україною,...