9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Заводи-філії ПАТ «Укрзалізниця» набирають темпи, щоб збудувати до кінця 2017 року три тисячі вантажних вагонів

 • На трьох заводах-філіях ПАТ «Укрзалізниця» збільшуються темпи будівництва напіввагонів. «Дарницький вагоноремонтний завод» має матеріали, щоб збудувати майже 1 тисячу вантажних вагонів до кінця 2017 року. У травні цей завод планує збудувати до сотні напіввагонів, а зараз щозміни будує 4 вагони. Сьогодні ДВРЗ здає в експлуатацію 10 нових.

  Збудувати до кінця 2017 року 3 тисячі вантажних вагонів на власних заводах цілком реально, – зазначає менеджмент ПАТ «Укрзалізниця, оскільки потужності цих підприємств 4,5 тисячі вагонів на рік. Наразі пожвавлення будівництва відбувається не лише на ДВРЗ, а й на Панютинському та Стрийському заводах.

  З початку 2017 року філія «Дарницький вагоноремонтний завод» уклала 121 договір на постачання матеріалів та запчастин для будівництва вагонів на загальну суму майже півмільярда грн, з яких у січні-травні вже поставлено заводу 47% продукції. Обсяги її постачання зросли, зокрема у квітні, порівняно з лютим цього року більш ніж у 8 разів.

  У перші місяці поточного року спостерігалися перебої з постачанням запчастин і матеріалів, пов’язані з проведенням тендерних процедур. Наразі 16 тендерів заблоковано АМКУ, в тому числі і на таке необхідне для будівництва вагонів литво. Та навіть за таких обставин заводи Укрзалізниці не зупинили виготовлення вантажних вагонів. Вони будують кузови вагонів і очікують на литво для візків.  ПАТ «Укрзалізниця» сподівається, що АМКУ пришвидшить розгляд скарг та розблокує тендери на постачання матеріалів і запчастин для рухомого складу.

  Нагадаємо, що наразі триває процедура закупівлі 2465 напіввагонів, яку оголосила філія «Дарницький вагоноремонтний завод» через електронну систему публічних закупівель «ProZorro». Тендерні пропозиції від учасників приймаються до 29 травня, початок аукціону заплановано на 4 липня 2017 року.

  З липня 2016 року Укрзалізниці вдалося збільшити на 4 тисячі робочий парк вантажних вагонів з 66 тисяч до 70 тисяч, щоб зробити їх більш доступними для клієнтів. Наразі в Україні спостерігається профіцит вантажних вагонів, оскільки у робочому парку – майже 132 тисячі (разом із приватними та залізниць інших країн) при потребі 129 тисяч. Потреба у них зменшилася через припинення перевезення вантажів на Донбас.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р...

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині України.

  Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

  Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів гривень і перелік проєктів, на...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості...

  “Укрзалізниця” з початку року прискорила загальний оборот вантажних вагонів на 17,5%

  "Укрзалізниця" в першому кварталі 2021 року прискорила на 17,5% загальний оборот вантажних вагонів - середній час, що витрачається вагоном на одне перевезення.

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” з початку року прискорила загальний оборот вантажних вагонів на 17,5%

  "Укрзалізниця" в першому кварталі 2021 року прискорила на 17,5% загальний оборот вантажних вагонів - середній час, що...

  Збройні сили України створюють шість шкіл спеціалізованої підготовки

  У поточному 2021 році в Навчальних центрах Збройних Сил України створять 6 шкіл вузькопрофільної підготовки.

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р...

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.