9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Завод «Єврокар» відновлює виробництво легкових автомобілів ŠKODA

Компанія «Єврокар», офіційний дистрибутор автомобілів ŠKODA в Україні, повідомляє про відновлення прийому замовлень і виробництво.

Завод «Єврокар» у Закарпатті знов запрацює у червні, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Autoconsulting.

У травні офіційний дистрибутор відновив прийом замовлень на автомобілі ŠKODA. Запуск заводу «Єврокар» у Соломоновому на Закарпатті заплановано на початок червня.

Ціни й комплектації доступних для замовлення автомобілів розміщені на офіційному сайті виробника. Офіційний строк поставки складатиме до 280 днів, однак фактично він залежатиме від кількості замовлень у черзі і може бути меншим. Для придбання також доступні автомобілі на складі, що були у наявності до 24.02.

blank
Skoda Karoq на заводі Єврокар Фото: ŠKODA Ukraine

Детальну інформацію щодо замовлення автомобілів у виробництво можна отримати у менеджерів дилерської мережі. Дилерські центри ŠKODA працюють залежно від ситуації у регіонах, де вони розташовані. Гарантія на автомобілі ŠKODA під час дії воєнного стану в Україні зберігається у випадку невчасного проходження планового ТО за умови дотримання рівня технічних рідин.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають