9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Завод Південкабель остаточно переорієнтувався на ринки ЄС

Завод Південкабель переорієнтуватися з російського ринку на ринки країн Євросоюзу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukraine Now.

Харківський завод “Південкабель” вже два роки поставляє кабельно-провідникову продукцію на ринок Польщі, підписаний серйозний контракт з Нідерландами, опрацьовується багатомільйонний контракт на поставку кабелю для оптоволоконних систем з Orange (France Télécom найбільша телекомунікаційна компанія Франції).

Після закриття ринку Росії в 2014 році завод знаходився в стані кризи й в 2016 році почав глибоку модернізацію виробництва. У завод інвестували понад півмільйона євро. Були встановлені нові лінії виробництва, що дозволило випускати конкурентоспроможну продукцію для поставок до країн Євросоюзу.

З 2016 по 2018 рік виробництво продукції збільшилось на 40%

ЗАВОД ЮЖКАБЕЛЬ ПЕРЕОРИЕНТИРОВАЛСЯ НА РЫНКИ ЕВРОСОЮЗА

ЗАВОД ЮЖКАБЕЛЬ ПЕРЕОРИЕНТИРОВАЛСЯ С РЫНКА РОССИИ НА РЫНКИ ЕВРОСОЮЗА Харьковский завод Южкабель уже два года поставляет кабельно-проводниковую продукцию на рынок Польши, подписан серьёзный контракт с Нидерландами, прорабатывается многомиллионный контракт на поставку кабеля для оптоволоконных систем с Orange (France Télécom крупнейшая телекоммуникационная компания Франции).После закрытия рынка России в 2014 году завод находился в кризисе и в 2016 году начал глубокую модернизацию производства..В завод инвестировали более полумиллиона евро в новые линии производства, что позволило выпускать конкурентоспособную продукцию для поставок в страны Евросоюза.С 2016 по 2018 год производство продукции увеличилось на 40%1 ноября этого года на заводе открыли очередную новую линию по производству кабеля среднего, высокого и сверхвысокого напряжения.На заводе работют 1000 человек, средняя зарплата 10000 гривен.

Опубліковано Ukraine Now Субота, 24 листопад 2018 р.

1 листопада цього року на заводі відкрили чергову нову лінію з виробництва кабелю середньої, високої і надвисокої напруги.

На заводі працює 1000 робітників, середня зарплата 10000 гривень.

АвторUkraine Now

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають