9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Завод КрАЗ створив мобільну лабораторію для дослідження нафтових і газових свердловин

Для ТОВ «Техкомплект» відвантажено шасі автомобільне КрАЗ-5233НЕ, на базі якого змонтовано надбудову — кузов-фургон, де розміщено сучасну лабораторію для дослідження нафтових і газових свердловин. Нову спецлабораторію з сучасним оснащенням для проведення геофізичних та гідродинамічних досліджень отримали українські нафтогазовики.

Кузов лабораторії на базі КрАЗ-5233НЕ виготовлений з цілісних сендвич-панелей, каркасного типу, сполучених між собою, що дозволяє успішно витримувати навантаження під час руху пересіченою місцевістю. А повнопривідне шасі КрАЗ забезпечує використання спецавтомобіля і в умовах бездоріжжя, на будь-якій місцевості.

На изображении может находиться: один или несколько человек, небо, дерево, трава, на улице и природа

Автомобіль-шасі КрАЗ-5233НЕ підвищеної прохідності призначений для монтажу установок промислового призначення, а також спеціальних надбудов з технологічним обладнанням, які використовуються для ліквідації аварій, пожеж, інших техногенних і природних катастроф, доставки людей і модулів життєзабезпечення в умовах важкодоступної місцевості.

КрАЗ-5233НЕ колісної формули 4×4; кабіна капотна, металева, тримісна; двигун Євро-5, рядний, 6-циліндровий, із турбонаддувом, потужністю 375 к. с.; КЗП — дев’ятиступенева, дводіапазонна; зчеплення однодискове, сухе; гальмівна система з АБС.

Завод Спецтехники Техкомплект — постійний партнер «АвтоКрАЗу», що замовляє автотехніку вітчизняного виробника для виготовлення, зокрема комунальної техніки, автогідропідйомників, автопаливозаправників, аварійно-рятувальних машин, цінуючи їх надійність, потужність та високу прохідність. Модельний ряд шасі КрАЗ Кременчуцького автозаводу налічує понад 10 базових двох-, трьох- і чотиривісних моделей вантажопідйомністю до 30 тонн капотного та безкапотного компонування.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають