9.5 C
Alba Iulia
Субота, 30 Вересня, 2023

“Завод Кобзаренка” виготовив автоцистерну на шасі КрАЗ (фото)

Фахівці ТОВ «Завод Кобзаренка» виготовили та встановили автоцистерну для перевезення води та технічних рідин, на автомобільне шасі КрАЗ-6511Н2. Модель виконали на замовлення однієї з аграрних фірми.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КрАЗа.

Цистерна об’ємом 12,5 кубометрів із заспокоювачами води всередині, виготовлена з нержавіючого металу товщиною 6 мм. Цистерна оснащена забірним краном для закачування та викачування рідини, освітленням та драбиною з майданчиком для обслуговування. Вона комплектується відцентровим насосом продуктивністю 600 л/хв та мотопомпою, що забезпечує швидку заправку резервуару та оприскувачів, підготовку робочого розчину та ін. Насос дозволяє здійснювати заправку з глибини 3 м. Фільтрація рідини, що закачується, здійснюється за допомогою всмоктувального фільтру.

blank

Базою для автоцистерни став автомобіль КрАЗ-6511Н2 колісної формули 6×2. Модель оснащена 300-сильним турбодизельним двигуном стандарту Євро-5 та 9-швидкісною дводіапазонною трансмісією. Автомобіль КрАЗ-6511Н2 вантажопідйомністю 18 тонн призначений для монтажу установок промислового призначення і технологічного обладнання.

Останні новини:

Зараз читають