9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

Український виробник сільськогосподарського машинобудування «Завод Кобзаренка» розширить виробництво у Польщі

Український виробник сільськогосподарського машинобудування «Завод Кобзаренка» запустить другу чергу заводу Kobzarenko sp. z o.o поблизу міста Лодзь у Польщі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Kurkul.

У компанії заявили, що вже подали запит на часткове відшкодування інвестицій у розмірі €2 млн з коштів Євросоюзу. У разі позитивної відповіді невдовзі розпочнеться будівництво ще одного корпусу заводу. За словами засновника і директора «Заводу Кобзаренка» Анатолія Кобзаренка, інвестиції у будівництво заводу з виробництва причіпного обладнання в Польщі склали близько €5 млн, із них €2,3 млн Євросоюз уже повернув як безповоротну допомогу. Решту суми засновник виплатить як кредит польському банку.

Зараз там працюють вже 30 людей. Ми спершу не знали, якою має бути оплата праці. Поради теж ні в кого було спитати. Вирішили встановити заробітні плати на 40% вищі, ніж отримують наші працівники в Україні. Також даємо безкоштовне житло та переїзд комфортабельними автобусами, є соцпакет, – розповів Анатолій Кобзаренко.

Анатолій Кобзаренко є власником 4 заводів: «Завод Кобзаренка», «Компанія «Кобзаренко», «Кобзаренко Агро» та нещодавно відкритого заводу у Польщі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають