9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

“Завод Кобзаренка” поставив партію причепів до Німеччини

Партія тракторних причепів “Атлант” від української компанії відправилася замовнику у Німеччину.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства у Facebook.

Причепи компанії для агропідприємств через високу якість та конкурентоспроможність почали знаходити своїх споживачів не тільки на ринках Азії та Африки – відтепер вітчизняний продукт задовольнив вимогливих та скрупульозних споживачів з Євросоюзу. Відтепер саме українська техніка виконуватиме важливу роль у сезон збору урожаю у Німеччині. Універсальні здвижні причепи «Атлант» уже працюють на полях цієї країни. Всі причепи пофарбовані в чорний колір за бажанням замовника.

Причеп «Атлант» здатен перевозити вантажі вагою 18,8 тонн та проводити розвантаження без підйому кузова. Причеп має змінний задній борт та може використовуватись як звичайний причеп для транспортування, розкидач органічних добрив, перевантажувальний бункер-накопичувач а також перевантажувач цукрових буряків.

blank

«Завод Кобзаренка» було засновано у 1993 році. Тоді підприємство розпочинало свою діяльність, як виробник тачок та візків для присадибного господарства. Сьогодні «Завод Кобзаренка» виробник №1 тракторних причепів в Україні. Завод знаходиться в Сумській області у смт. Липова Долина.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають