9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Завод “Карпати” вийшов на обсяги виробництва 150 вагонів на місяць (фото)

За 5 років виробництво вагонів на ДМЗ “Карпати” зросло в 10 разів, до 150 вагонів на місяць.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Для цього тільки протягом останнього року підприємство подвоїло кількість персоналу і в п’ять разів збільшило продуктивність виробництва.

Зараз підприємство має найбільшу динаміку приросту виробництва і входить в трійку лідерів з вантажного вагонобудування в сегменті “зерновози”.

Нещодавно “Укргазбанк” видав гарантію на 50 млн гривень для закупівлі сировини та матеріалів в межах України, що дозволить заводу оптимізувати фінансові витрати й поліпшити свій виробничий цикл.

blank

Крім зерновозів, завод нарощує і виробництво контейнерів, що обумовлено особливостями взаємодії місцевих вантажовідправників з “Укрзалізницею” в останні роки.

В даний час портфель замовлень сформований до кінця року, оскільки великі компанії – “Кернел”, “Перша логістична”, “Нібулон” та інші — заздалегідь розміщують свої замовлення.

Надалі завод зосередиться на виготовленні контейнерів, оскільки для невеликих зернових компаній, які переважають в західному регіоні, контейнер стає порятунком від новітніх залізничних обмежень. Контейнер забезпечує фермерам певну незалежність і мобільність — їм не потрібно формувати потяг з 54 вагонів і мати доступ до опорної станції, щоб вивезти своє зерно. Вони можуть завантажувати зерно в контейнер і автомобілем доставляти на залізничну станцію відправлення.

blank
Контейнер для перевезення зерна. Виробник: Завод “Карпати”

З іншого боку, відзначають на підприємстві, контейнер може бути не тільки засобом транспортування, а й можливістю для зберігання зерна, причому за вартістю він іноді може конкурувати з послугами зерносховищ.

Тут відзначають, що не завжди можуть доставити комплектуючі залізничним транспортом, оскільки опорна станція знаходиться в 18 км. Тому тут сформували власний автопарк і вже автодорогами доставляють в Новий Розділ комплектуючі для майбутніх вагонів.

На власних під’їзних шляхах підприємства (5,7 км) працює два маневрових локомотиви ТГК2 і є досвідчена локомотивна бригада. Завод розраховує отримати дозвіл на вихід до опорної станції власними локомотивами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають