9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Завод ХАРП став постачальником великого європейського виробника сільгосптехніки

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) уклав річний контракт на поставку підшипникової продукції найбільшому болгарському виробнику сільськогосподарської техніки MetalAgro AD

У нас встановилися довірчі, взаємовигідні відносини з компанією. У минулому MetalAgro AD комплектувала сільгоспагрегати підшипниками HARP AGRO X-SHIELD. За кілька років експлуатації сільгосптехніки болгарські фермери оцінили їх якість, надійність і сьогодні MetalAgro AD прийняв рішення всю лінійку сільськогосподарської техніки комплектувати виключно продукцією ХАРП і працювати з нами безпосередньо, без посередників, – розповідає директор Департаменту продажу підшипників “УПЕК-Трейдинг» Віталій Бугров.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) – провідне підприємство СНД по виробництву підшипників і підшипникових вузлів для сільськогосподарської техніки, залізничної галузі, автомобільної промисловості, транспортного машинобудування.

Продукція компанії постачається більш ніж в 20 країн світу через офіційного дистриб’ютора ХАРП – «УПЕК ТРЕЙДИНГ» і мережу дилерів СНД, Близького Сходу та Східної Європи. Заснований 1947 року у м Харків, став першим в Україні і сьогодні залишається єдиним вітчизняним підприємством з виробництва підшипникової продукції.

Останні новини:

Зараз читають