9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Енергомашспецсталь у жовтні відвантажив замовникам 1715 тонн продукції

За жовтень Енергомашспецсталь відвантажив 1715 тонн опорних та робочих валків, роликів, колон, хвостовиків, дисків, днищ, обичайків, фланців, цапф та інших виробів.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

Основними споживачами української металопродукції стали компанії, розташовані у Фінляндії, Америці, Італії, Бельгії, Австрії, Німеччині та інших країнах. Вироби з маркою ЕМСС були відвантажені на металургійні заводи ArcelorMittal, General Electric, Lasco, Eurohuolinta OY, Presezzi Extrusion та інші компанії.

Більшість продуктів що постачаються – продукція для атомної галузі, у тому числі для закордонних атомних електростанцій АЕС «Аккую» (Туреччина), АЕС «Куданкулам» (Індія), АЕС «Сюйдапу» (Китай) та АЕС «Тяньвань» (Китай) .

У жовтні Енергомашспецсталь завершила виготовлення двох унікальних опорних валків по 207 тонн. Довжина кожного виробу становила майже 11 метрів, діаметр бочки – 2,25 метра, довжина бочки – 4,9 метра. Валки-гіганти призначені для експлуатації в товстолистовому стані гарячої прокатки «5000».

Цього ж місяця на ЕМСС на замовлення General Electric було виготовлено та відвантажено Замовнику два хвостовики та два диски для Блоку № 4 АЕС «Аккую». Загальна маса заготовок – 160 тонн.

Для АТ «АрселорМіттал Теміртау» (Казахстан) було виготовлено та відвантажено ще один шлаковоз масою 48 тонн, призначений для транспортування рідкого розплавленого шлаку в чаші ємністю 16 кубометрів.

Також частина продукції була виготовлена ​​для українських підприємств «Азовсталь», «Запоріжсталь», «Дніпроважмаш» та «Укрмехцентр».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають